Aavo Otsa Muusikastuudio esitleb:

Rahvusvahelised Trompetipäevad. CHARLIE PORTER QUARTET • Rahvusvahelised Trompetipäevad

R 05.04.2024 kell 20:00
 (Vabaduse väljak 10, Tallinn)

Üks kuumemaid jazzkontserte sel kevadel toimub 5. aprilli õhtul jazzklubis Philly Joe´s, kus astub üles alati Tallinnas täissaalile kontserdi andnud CHARLIE PORTER QUARTET


Koosseis:

Charlie Porter (trompet)

Jürmo Eespere (klaver)

Robert Nõmmann (bass)

Eno Kollom (trummid). 


Grammy-võitjast Ameerika Ühendriikide trompetist ja helilooja Charlie Porter on tuuritanud üle maailma nii jazzbandide liikme ja bändiliidri kuika klassikalise solisti ja kammermuusikuna, esinedes ja salvestades viimase kahekõmne aasta jooksul koos paljude silmapaistvate muusikute ja kollektiividega, alates džässi suurkujudest kuni klassikatähtedeni. Ka Tallinnas astub Porter üles nii klassika- kui ka jazzkavaga, esinedes ka 4. aprillil Tallinna Jaani kirikus Tallinn Brass Academy ja dirigent Kristjan Järvi saatel. 

Kristjan Järviga on Charlie koostöö kestnud aastaid ning muusikud on koos on asutanud Absolute Ensemble´i. 


Olles muusikuna erinevate ansamblite koosseisus salvestanud palju albumeid, on Porter tänaseks andnud välja ka kolm päris enda albumit, mis on pälvinud palju tähelepanu. Aastal 2024 on oodata veel kolme albumit!

Charlie oli esimene trompetist, kes võitis riikliku trompetikonkursi nii klassika- kui ka jazzdivisionis 1. preemia. Heliloojana on teda tunnustanud nii Chamber Music America kui ka Doris Duke´i fond. Porter on praegu New Yorgi Ülikooli trompetiprofessor. 


Lue lisää

SOODUSTUS KEHTIB (soodustust tõendava dokumendi ettenäitamisel) õpilastele, ISIC/ITIC kaardi omanikele, pensionäridele


Eelmüük lõppenud

SOODUSTUS KEHTIB (soodustust tõendava dokumendi ettenäitamisel) õpilastele, ISIC/ITIC kaardi omanikele, pensionäridele