Eesti Pärimusmuusika Keskus

Titelaulu- ja mänguring • Väikelaste ja titade laulu- ja mängutuba

N 17.10.2024 kell 12:00
 (Tasuja puiestee 6, Viljandi)

Eesti Pärimusmuusika Keskuse sügishooaja väikelaste ning titade laulu- ja mänguringid toimuvad üle nädala neljapäevadel alates 5. septembrist kuni 12. detsembrini.

 

Kell 12.00

Titelaulu- ja mänguring on koht kõige pisematele – neile, kes veel omal jalal ringi ei liigu. Koos laste ja vanema(te)ga mängime hüpitus- ja näpumänge, loeme vana-vanaemade kombel sõrmi ja varbaid, kuulame erinevaid pillihääli ning teeme tutvust vanade unelaulude ja laulumängudega. Lisaks räägime ära kõik rääkimist vajavad titejutud.


Meie laulu- ja mänguringi sõbralik juhendaja on Kreete Viira, kes on pärimuskultuuriga sõbraks saanud juba väiksena. Kreete jagab rõõmuga oma armastust muusika ja laulude vastu nii suurte kui väikestega. Kreete on õppinud palju huvitavat - Kreete on lõpetanud Tartu Ülikooli Eesti ja võrdleva rahvaluule eriala (MA), kultuurikorralduse eriala (MA) ning koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala (BA). Ta on nagu muinasjuturaamatu tegelane, kes viib sind koos laulude ja mängudega imelisse maailma. Tule, avasta koos meiega!


Tunni kestus 35–45 minutit.

Ratastooliga ligipääsetavus: kaldtee, invalift ja eraldatud sanitaarruumid on olemas.
Loe veel

Pilet kehtib lapsele koos lapsevanemaga. 
Seotud valikud

Hind:
8.90 €

Pilet kehtib lapsele koos lapsevanemaga.