Rebasemõisa festival

28.06 - 30.06.2024
 (Rebasemõisa)

Imekaunis loodus, parimad artistid ja maitsvad toidud hubases taluhoovis- see ongi Rebasemõisa festival! 

 

Rebasemõisal on 5 aasta juubeli puhul varuks kolme päeva jagu erilisi artiste ja tegevusi, mis pakuvad elamusi nii sõpruskondadele kui ka lastega peredele. 

Festivalil astuvad üles: Dagö, Stefan, Kolumbus Kris, Anett, Kangelased, Robirohi, Tamtam, Bjergstrøm (EE/MLT), RUTE, Nova Lyre, Resting Sun, Karula kohalikud, DJ Smaddy, DJ Mats La:v ja DJ Mürgel. Festivali juhib armastatud Contra. 

Rikkalik žanrivalik pakub värskust, uudsust ja naudingut igas vanuses külastajatele. Lisaks saab osa võtta põnevatest töötubadest, minna Rebaseretkele ning visata leili ehtsas talusaunas.

 

Festivaliala asub sajandivanuse talu hoovis, Karula kuplite vahelises orus. Külalistel on võimalik ronida Kunnmäe künka otsa ning saada imeline ülevaade kogu festivalialast. Lava asub pisikese tiigi kaldal, vaatega soisele kopramajandusele, inimesest puutumata metsale ja veiste karjamaale.

 

Festival on mõeldud kõikidele inimestele, kes peavad lugu puhtast loodusest, heast muusikast ja väikesest seltskonnast. Kuna festivaliala asub rahvuspargis, on rahvaarv äärmiselt piiratud ning see jääb alati armsaks butiikfestivaliks!

 

Tule ja koge seda kõike koos meiega 28.–30. juunil!


Read more

Event timeline/line-up

REEDE (28.06) 

Väravad kell 16

NOVA LYRE
ANETT
KANGELASED
STEFAN
DJ MATS LA:V


LAUPÄEV (29.06) 

Väravad kell 11

KARULA KOHALIKUD
TAMTAM
RESTING SUN
ROBIROHI
DAGÖ
KOLUMBUS KRIS
DJ MÜRGEL


PÜHAPÄEV (30.06) 

Väravad kell 11

BJERGSTRØM (EE/MLT)
RUTE
DJ SMADDY
Sale has ended