Rebasemõisa festival

28.06 - 30.06.2024
 (Rebasemõisa)

Imekaunis loodus, parimad artistid ja maitsvad toidud hubases taluhoovis- see ongi Rebasemõisa festival! 

 

Rebasemõisal on 5 aasta juubeli puhul varuks kolme päeva jagu erilisi artiste ja tegevusi, mis pakuvad elamusi nii sõpruskondadele kui ka lastega peredele. Festivalil astuvad üles: Dagö, Stefan, Kolumbus Kris, Anett, Kangelased, Robirohi, Tamtam, Bjergstrøm (EE/MLT), Rute, Nova Lyre, Resting Sun ja teised. Festivali juhib armastatud Contra. Rikkalik žanrivalik pakub värskust, uudsust ja naudingut igas vanuses külastajatele. Lisaks saab osa võtta põnevatest töötubadest, minna Rebaseuru matkale ning visata leili ehtsas talusaunas.

 

Festivaliala asub sajandivanuse talu hoovis, Karula kuplite vahelises orus. Külalistel on võimalik ronida Kunnmäe künka otsa ning saada imeline ülevaade kogu festivalialast. Lava asub pisikese tiigi kaldal, vaatega soisele kopramajandusele, inimesest puutumata metsale ja veiste karjamaale, mille asukatel on kombeks päikeseloojangu ajal taeva taustal uudistamas käia.

 

Festival on mõeldud kõikidele inimestele, kes peavad lugu puhtast loodusest, heast muusikast ja väikesest seltskonnast. Kuna festivaliala asub rahvuspargis, on rahvaarv piiratud ning sellest ei saa eales massiüritust.

 

Tule ja koge seda kõike koos meiega 28.–30. juunil!


Lue lisää


Hinta:
25.90 € - 163.05 €