Stuudiokontsert: Alonette & Erki Pärnoja • Jazzkaar 2024

N 25.04.2024 kell 17:00
 (Paldiski maantee 25, Tallinn)

Alonette on andeka laulukirjutaja Anett Tamme värske alias. Tamm, kes tegutseb aktiivselt koosseisudes Alfa Collective ja Karl Tammaruga loodud duos TamTam ning kes on Eesti Jazziauhindade Noor Jazzitalent laureaat, üllatas fänne jaanuari alguses suurepärase singliga “Twist of Fate”. Lugu, millest võib leida autori sümpaatiat 70ndate rokkmuusika ning americana vastu, seab lati kõrgele. Meenuvad artistide Wilco, Joni Mitchell’i ja folk-pop artisti Weyes Blood’i parim looming. Erki Pärnoja kitarriseaded on värsked ja stiilsed ning annavad juba niigi kirkale laulule värvi juurde.
Facebook
Spotify

 

Erki Pärnoja on helilooja ja kitarrist, kes on tuntud nii kitarristina ansamblist Ewert and The Two Dragons kui ka sooloaristina. Aastal 2021 võitis Erki album “LEVA” Eesti Muusikaauhindadel Aasta Alternatiiv/Indiealbum kategoorias. Aasta hiljem oli Erki Pärnoja ja Collegium Musicale album “Anima Mea” nomineeritud nii Aasta Alternatiiv/Indiealbum kui ka Aasta Album kategooriates.

Lingid:

Koduleht
Facebook
Spotify

 

Backstage Records Studio

Backstage Records on 360 kraadi muusikaettevõtte. BSR tegeleb nii stuudio- kui ka kontsertsalvestustega – viimast nii helis kui ka pildis – ja pakub artistidele management teenust. Jazzkaare stuudiokontsert toimub äsja valminud Backstage Records helistuudios. BSR on teinud koostööd artistidega nagu The Boondocks, Tuulikki Bartosik, TamTam, Minimal Wind ja mitmed teised.

    

Koduleht


Lue lisää

Seuraa meitä


Eelmüük lõppenud