Telliskivi Loomelinnaku sünnipäev!

MonoNeon (USA) • Jazzkaar 2024

R 26.04.2024 kell 21:30
 (Telliskivi 60a/9, Tallinn)

Memphisest pärit eksperimentaalmuusik ja bassist Dywane Thomas Jr., artistinimega MonoNeon on kogunud tuntust omanäoliste kaveritega J. Dilla, Thelonious Monk’i ja teiste suurkujude loomingust. Lisaks miljonitele võidetud südametele küberruumis on MonoNeon pälvinud Grammy auhinna osaluse eest Nas’i albumil „King’s Disease”. Ta on varalahkunud legendi Prince viimane basskitarrist, kellega koos andsid nad välja singli „RUFF ENUFF”. MonoNeon’i looming on ekstsentriline, virtuoosne ja piirangutest vaba.


MonoNeoni mängustiil on tugevalt mõjutatud funk, Southern soul ja blues muusikast. Tema unikaalset mängu on kiitnud paljud bassilegendid, teiste seas Marcus Miller ja Flea. Viimane peab MonoNeon’i üheks parimaks basskitarristiks maailmas. Ta on teinud koostööd artistidega nagu Mavis Staples, George Clinton, Mac Miller, Georgia Anne Muldrow, Ghost-Note ja teised.

MonoNeoni kontserdid on energilised ja gruuvivad. Funkvedur, mis kuulajaid veab, rühmab kindlas taktis. Meisterlikud muusikud 6-liikmelises bändis kannavad hoolt, et publik tunneks end koduselt ja pidu saaks hoo sisse. Õhkkond on pretensioonitu ja elujaatav. Koos on vurisetud läbi Newport Jazz Festival’i, Montreal Jazz Festival’i ja Melbourne International Jazz Festival’i. Järgmine peatus – Jazzkaar!


https://www.mononeon.com

Lue lisää

Saalis on seisukohad ja tribüün. 


Toetajapilet 60.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!
Muut tähän liittyvät tapahtumat

Hinta:
27.90 € - 61.15 €

Saalis on seisukohad ja tribüün. 


Toetajapilet 60.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!