Eesti Pärimusmuusika Keskus

Titelaulu- ja mänguring • Väikelaste ja titade laulu- ja mängutuba

N 14.03.2024 kell 12:00
 (Tasuja puiestee 6, Viljandi)

Eesti Pärimusmuusika Keskuse kevadhooaja väikelaste ning titade laulu- ja mänguringid toimuvad üle nädala neljapäevadel alates 18. jaanuarist kuni 2. maini. 

 

Kell 12.00

Titelaulu- ja mänguring on koht kõige pisematele – neile, kes veel omal jalal ringi ei liigu. Koos laste ja vanema(te)ga mängime hüpitus- ja näpumänge, loeme vana-vanaemade kombel sõrmi ja varbaid, kuulame erinevaid pillihääli ning teeme tutvust vanade unelaulude ja laulumängudega. Lisaks räägime ära kõik rääkimist vajavad titejutud.


Eestvedaja Kreete Viira on tegelenud eesti pärimuskultuuriga teisest eluaastast peale Pelgulinna folklooriklubi juures ning aastast 2002 jätkanud selle juhendajana. Beebifolk sündis aastal 2008 koos Kreete esimese lapse sünniga – tänaseks on Tallinnas tegutsemas kaks beebifolgi ja kaks lastefolgi rühma ning Tartus kolm folgiringi. Igal aastal juuli viimasel nädalal võib Kreete leida Viljandi pärimusmuusika festivalil läbi viimas titelaulu- ja mängutuba ning laste laulu- ja mängutuba. Kreete on lõpetanud Tartu Ülikooli Eesti ja võrdleva rahvaluule eriala (MA), kultuurikorralduse eriala (MA) ning koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala (BA).


Tunni kestus 35–45 minutit.

Ratastooliga ligipääsetavus: kaldtee, invalift ja eraldatud sanitaarruumid on olemas.
Loe veel

Pilet lapsele koos lapsevanemaga. 
Seotud valikud

Eelmüük lõppenud

Pilet lapsele koos lapsevanemaga.