Improteater IMPEERIUM kutsub:

Juubelituur! Laval koos VEIKKO TÄÄRIGA ehk koomiliste sketšide õhtu • Laval koos külalisega ehk koomiliste sketšide õhtu

R 22.03.2024 kell 19:00
 (Virulombi 2, Otepää)
Improteater IMPEERIUM:
Laval koos VEIKKO TÄÄRIGA ehk koomiliste sketšide õhtu

📍22. MÄRTS KELL 19.00 Otepää Kultuurimaja (Virulombi tn 2, Otepää)
🎭 Laval näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Veikko Täär, muusik Madis Kreevan ja valgustaja Rene Topolev 

Millal Sina viimati südamest naersid?


Improteater IMPEERIUM mängib etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega. Seekord paneme ootamatutesse olukordadesse Veikko Tääri: näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jne. 


Veikko Täär on mees, kelles on peidus mitu palet ning kes ei vaja laiemalt tutvustust. Ehk on põnev teada, et peale näitlemise on ta õppinud muusikakoolis akordionit ja Tartu Ülikoolis füüsikat. Tal on palju tiitleid: näitleja, lavastaja, saatejuht, kohvikupidaja, suusaentusiast, koolitaja, õhtujuht, pulmaisa. Lisaks Eesti Draamateatri, Vanemuise, Ugala jne teatrite lavastustest ning teatriprojektidest on Veikko tuntud ka teleekraanilt ning filmilinalt.

 

***


✨ Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendus on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik.

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

***

 

🎟️ Piletid müügil Piletikeskuses ja vabade kohtade olemasolul tund enne algust kohapealt.

Eelmüük: täispilet 18€ ja soodus 16€
Kohapeal: täispilet 20€ ja soodus 18€

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!
Vaata lisa: improimpeerium.ee
Loe veel
Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile.

Ürituse ajakava/line-up

Etendus kestab 1 tund ja 45 minutit, ühe vaheajaga. 
Eelmüük lõppenud
Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile.