Improteater IMPEERIUM kutsub:

Juubelituur! Laval koos KADRI RÄMMELDIGA ehk koomiliste sketšide õhtu • Laval koos külalisega ehk koomiliste sketšide õhtu

N 09.05.2024 kell 19:00
 (Lai 10/1, Pärnu)
Improteater IMPEERIUM:

 Laval koos KADRI RÄMMELDIGA ehk koomiliste sketšide õhtu


📍9. MAI kell 19.00 Wunderbaar (Lai 10/1, Pärnu, jõepoolne külg)
🎭 Laval näitlejad Erki Aule, Kati Ong, muusik Madis Kreevan, valgustaja Mario Saarik ja külalisnäitleja Kadri Rämmeld

Millal Sina viimati südamest naersid?

 

Improteater IMPEERIUM mängib etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega ning seekord võttis väljakutse vastu KADRI RÄMMELD. Etenduse jooksul paneme Kadri ootamatutesse olukordadesse: näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jpm.


Kadri Rämmeld on Eesti näitleja, kes lõpetas aastal 1999 Eesti Humanitaarinstituudi näitlejameisterlikkuse erialal. Ta on töötanud Theatrumis, Vanalinnastuudios, Vana Baskini Teatris ning loonud mitmeid rolle muudes teatri-, tele- ja raadioprojektides. 2014. aastast töötab ta näitlejana Pärnu Endla Teatris. Laiemale publikule sai Kadri tuntuks juba aastal 2003 kodumaise seriaaliga “Kodu keset linna” ja alates aastast 2009 oli ta ühe Eesti populaarseima seriaali “Kättemaksukontor” põhitegelasi.


Kadri on särtsakas ning väga põneva sisemaailmaga lavapartner. Improviseerides ei karda ta ühtegi ettejuhtuvat ootamatut olukorda, vaid läheb rõõmu ja naudinguga pakkumistega kaasa ning vaatab, kuhu see lugu ühiselt tüürib. Hea huumor on Kadril juba geenides. 

 

***


✨ Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendus on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik.

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

***

 

🎟️ Piletid müügil Piletikeskuses ja vabade kohtade olemasolul tund enne algust kohapealt.

Eelmüük: täispilet 20€ ja soodus 18€
Kohapeal: täispilet 24€ ja soodus 22€

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!
Vaata lisa: improimpeerium.ee
Loe veel

Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile. 


Ürituse ajakava/line-up

Etendus kestab 1 tund ja 45 minutit, ühe vaheajaga. Eelmüük lõppenud

Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile.