Improteater IMPEERIUM

Improteater IMPEERIUM kogupereetendus "Naljakate juhtumuste laupäev"

L 14.09.2024 kell 12:00
 (Ankru 10, Tallinn)

Improteater IMPEERIUM koguperekomöödia

Naljakate juhtumuste laupäev


Improviseeritud komöödiaetendus lastele alates 7. eluaastast! Teeme laste ideed laval teoks. “Naljakate juhtumuste laupäev” on etendus improteatri lühivormi mängudega – lühikesed improviseeritud sketšid, mis on täis nalja ja ootamatusi. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte jm. Etenduse kulgu saab iga pealtvaataja ise soovi korral suunata, just sinna, kuhu lendab laste fantaasia, järgnevad ka näitlejad. Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas! Sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale.14. SEPTEMBRIL laval Merilin Kirbits, Rauno Kaibiainen, muusik Madis Kreevan ja valgustaja Mario Saarik.


PILET 10€
Piletid müügil Piletikeskuses ning vabade kohtade olemasolul tund enne etenduse algust kohapeal.

Etendus on ühes vaatuses ning kestab umbes 45 min. 


Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.


Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri täiskoosseisu kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik. 


Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!


Etendus:

14. septembril kell 12.00 IMPEERIUM teatrisaal, Põhjala tehas, Ankru 10, Tallinn. 

Pilet eelmüügist 10€

Eelmüügi erisoodustus 5€ eriti varasele linnukesele (kogus piiratud).


Improteater IMPEERIUM - kujutluse võim!

Loe veel


Hind:
5.90 € - 10.90 €