TEATER VANEMUINE ESITLEB

Big Mother

P 27.10.2024 kell 16:00
 (Soola 5, Tartu)

Ajakirjanduslik triller

Autor Mélody Mourey
Lavastaja
Robert Annus
Kunstnik
Liina Tepand
Tõlkija
Indrek Koff
Valguskunstnik
Kaspar Aus
Videokunstnik
Juho Porila
Video- ja fotokujundaja
Katrin Leement
Muusikaline kujundaja
Kalev Kääpa

Osades
Maria Annus, Marika Barabanštšikova, Linda Porkanen, Reimo Sagor, Jüri Lumiste, Priit Strandberg


USA presidendi ümber lahvatab skandaal, mis raputab ka ajalehe New York Investigation toimetust. Kohtusaalis nähtu pöörab pea peale ajakirjanik Julia Robinsoni elu: ta arvab süüpingis olijas ära tundvat oma neli aastat tagasi surnud elukaaslase. Uurimine, mille ta müsteeriumi lahendamiseks algatab, jääb tema ajakirjandusliku meeskonna tegemistele jalgu ning ühtäkki seisab New York Investigationi väike kollektiiv vastamisi enneolematult ulatusliku massimanipulatsiooni programmiga. Oma erimeelsuste kiuste peavad ajakirjanikud ühiselt paljastama suurima skandaali peale Watergate’i afääri.
Demokraatia on ohus. Nende elud samuti.

Mélody Mourey (s 1989) on noorema põlvkonna prantsuse näitleja, dramaturg ja lavastaja, kelle viimastel aastatel publiku ette jõudnud näidendid ja lavastused on olnud silmatorkavalt edukad ja saanud mitmeid nominatsioone Prantsusmaa mainekamale teatriauhinnale Molière’ile.

Esietendus 14. septembril 2024 Sadamateatris.


Head vaatajad,
Sadamateater on väga eriline teatrimaja – sageli on etenduse käigus kasutusel terve hoone ning kõik saali sissepääsud, mistõttu etenduse ajal etendusse sekkumata, näitlejaid ning teisi külastajaid segamata saali ei pääse. Et Vanemuise teater peab oma publikust lugu, algavad etendused täpselt piletil näidatud ajal ning hilinenud külastajad kahjuks sel õhtul etendusest osa ei saa. Samuti ei kompenseeri teater hilinemise tõttu kasutamata jäänud pileteid. Soovitame varuda piisavalt aega teatrisse tulekuks, piletikontrolliks ja istekoha leidmiseks ning soovime teile teatrielamust!
Teater Vanemuine

Loe veel


Hind:
37.00 €