Improteater IMPEERIUM

Improteater IMPEERIUM laval koos Argo Aadliga • Laval koos külalisega ehk koomiliste sketšide õhtu

L 29.06.2024 kell 19:00
 (Tööstuse tee 19, Kõrgessaare)

Improteater IMPEERIUM 

Laval koos ARGO AADLIGA ehk koomiliste sketšide õhtu


Millal Sina viimati südamest naersid?

Improteater IMPEERIUM mängib etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega.


Argo Aadli lõpetas aastal 2002 Eesti Muusikaakadeemia Kõrgema Lavakunstikooli 20. lennu näitlejana. Samast aastast töötab Argo näitlejana Tallinna Linnateatris. Oskar Lutsu huumoripreemia laureaat on eestlaste südamesse pugenud oma geniaalselt loodud telekarakteriga, kellel nimeks Herbert Ving ning kes võtab kokku meie identiteedi ja peegeldab seda kõige ausamal moel. Argo leiab end etenduse jooksul ootamatutes olukordades: näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jpm.


29. JUUNIL laval Maarius Pärn, Kati Ong, ARGO AADLI, Madis Kreevan ja Mario Saarik. 


Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.


Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik. 

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!


29. JUUNIL kell 19.00 Viscosa Kultuuritehases (Tööstuse tee 19, Kõrgessaare, Hiiumaa)

Etendus koos vaheajaga 1h ja 45min.

Piletid Piletikeskuses ja Piletitaskus  ning vabade kohtade olemasolul tund enne algust kohapealt.

Eelmüük: täispilet 18€ ja soodus 15€

Kohapeal: täispilet 22€ ja soodus 19€

 

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim! 

Vaata lisa: improimpeerium.ee

Loe veel

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 18:00


Eelmüük lõppenud