Toetuskampaania Aastalõpu Loterii • Barrus Võru VK 2023/2024 hooaeg

01.12 - 31.12.2023
 (Räpina maantee 3a, Võru)

Barrus Võru VK Toetuskampaania Aastalõpu Loterii 

Kallid fännid, eraisikud ja ettevõtted, liituge meie eksklusiivse aastalõpu loteriiga, jättes endast või oma ettevõttest märk võistlussärgile! 


Eesmärk:

Kaasata oma kogukonna fänne, eraisikuid ja ettevõtteid. Aastalõpuloosis osaledes ei saa Sa mitte ainult ainulaadse ja ajaloolise võimaluse jätta meie ikoonilisele võistlussärgile püsiv jälg, vaid aitad kaasa ka Barrus Võru VK kasvule ja edule. 

See ei ole lihtsalt võimalus võita fantastilisi auhindu, vaid võimalus söövitada oma nimi, initsiaalid, autogramm, südamlik sõnum või ettevõtte logo meie võistlussärgile – ühtsuse, kire ja meie võrkpalli vankumatu toetuse sümboliks. 

*Sõnum võistlussärgil peab olema eetiline ning vastama meie klubi väärtustega.


Kampaania kestvus:

Loteriipiletite müük 01.–31.12.2023 

Pileti hind 100 eurot. 

Pileteid saab osta Piletikeskusest. Soovi korral saame Sulle luua ka arve, oma soovist anna teada turundus@barrusvoruvk.ee 


Auhinnad

🏆 Peaauhind: Koht võistlussärgil kuni 2023/2024 hooaja lõpuni.

🎁 Boonus: Iga loteriipileti ostu korral saad automaatselt kaasa 10 COOP VIP-pääset enda valitud Barrus Võru VK kodumängule. Koge põnevust stiilselt koos eksklusiivse juurdepääsuga peatreeneri kõnele, maitsvatele suupistetele, värskendavatele jookidele, kogu mängu vältel avatud alale ja mängujärgsele pressikonverentsile.

🎁 Lisaks läheb kõigi osalejate vahel loosi hulganisti eriauhindu!  


Kui Sul on küsimusi või soovid lisateavet, siis võtke meiega ühendust aadressil: turundus@barrusvoruvk.ee

Sinu tiim, sinu pere, sinu mäng

Loe veel


Eelmüük lõppenud