Koikson_Tärn_Mölder

N 01.08.2024 kell 20:00
 (Vaskussi tee 19, Laulasmaa)

Trio Koikson-Mölder-Tärn on oma kavva valinud palu, eesti muusika mitmekülgsust arvesse võttes, regilaulust Eurovisioonini, Koidulast Volmerini, “Viire Takka” kolmest laevast Musta ja Tungla “Merelaineni”.

Kust me alustasime ja milliseid lugusid rääkisime läbi laulu sadu aastaid tagasi ning milliseid tänapäeval. Trio helipilt on mõnusalt gruuviv ja kulgev, igast loost püütakse välja tuua olulisim ja anda sellele ruumi, et kuulajani jõuda. 


Lauljatar Liisi Koikson, oma maheda hääle ja naiseliku olekuga, on paljude kuulajate lemmik, tema lai apluaa – popmuusikast eksperimentaalsemate varjunditeni, on andud talle esinejana võimaluse avada oma mitmetahulist loomust ning arendada järjepanu edasi ka erinevaid vokaalseid võimalusi. Aastakümnetega on tõepoolest kogunenud nii erinevaid projekte kui kogemusi. Ta on välja andnud 11 albumit, millest tuntuimad ehk “Väike järv” ja “Ettepoole”. Viimatine oli 2023. aasta duoalbum "Põimumised" koos jazzpianist Joel Remmeliga. 

Multiinstrumentalist Marti Tärn, kes peamiselt on tuntud bassistina, on võimeline suurepäraselt mängima paljusid erinevaid instrumente ning aranžeerima-produtseerima. Ta on seilanud peamiselt popi-, jazzi- ja folgilainetel ning olnud kaasmuusikuks arvukates projektides nii Eesti, kui ka rahvusvahelistes koosseisudes. Tihti koosluses Liisi Koiksoniga.

Sander Mölder on tuntud DJ ja muusikaprodutsendina, ent omandanud kõrgema muusikahariduse Eesti Muusikaakadeemias heliloomingu alal. 2019. aastal võitis tema album “Tiks” Eesti Muusikaauhindadel parima  elektroonikaalbumi tiitli.



Liisi Koikson – vokaal, looper

Marti Tärn – basskitarr 

Sander Mölder – elektroonika ja klahvid 


Kontsert toimub aias! Palume riietuda vastavalt ilmaoludele. 
Väravad on avatud al 19.00 ja avatud on pop-up kohvik! 
Loe veel

Eelmüügipiletid on müügil kuni 30.06. 

Alates 1. 07:

Täispilet 30€ 

Sooduspilet õpilasele, üliõpilasele, pensionärile 26€



Ürituse ajakava/line-up

Kontsert toimub aias, palume riietuda vastavalt ilmaoludele.

Väravad on avatud al 19.00.

Parkimine on mõisa aias.

Avatud on pop-up kohvik


Jälgi meid


Hind:
20.90 € - 24.90 €

Eelmüügipiletid on müügil kuni 30.06. 

Alates 1. 07:

Täispilet 30€ 

Sooduspilet õpilasele, üliõpilasele, pensionärile 26€