Tartu Kontsertkorraldus esitleb:

Kolm meest, naine ja teater

K 10.04.2024 kell 19:00
 (Pärnu maantee 326, Tallinn)

TÄHELEPANU! ATTENTION! ATTENZIONE! 

NELE-LIIS VAIKSOO

MÄRT AVANDI

LAURI LIIV

JOHAN RANDVERE

“KOLM MEEST, NAINE JA TEATER  🎭 🎩


Võttis natukene aega, aga kolm meest ja naine on 90ndate aastate päkapikudisko joovastusest toibunud ning kulisside tagant väljumas. Ikka selleks, et astuda rambivalgusesse uue, kihiseva kontsertkavaga KOLM MEEST, NAINE JA TEATER. Sellel korral jalutab see lõbus seltskond eesti teatrimuusika pöörasel pöördlaval. Et tuua teieni need kõige kõigemad selle žanri lemmikud kui ka mõned hoolikamalt salajas hoitud aarded. Kes sattusid selle harmoonilise ja lõbusa kvarteti kahele, varasemale kontsert-etendusele (“Kolm meest, naine ja kontsert” ning “Kolm meest, naine ja 90ndad”) teavad, et igav nendega juba ei hakka. Nii nagu teatriski, kus naerev ja nuttev mask käivad alati käsikäes, saab ka sellel kontserdil nalja kui ka sentimenti. 


Daamid ja härrad, eesriie tõuseb ning lavale astuvad naine, kelles on nii Opheliat kui Carmenit - NELE-LIIS VAIKSOO, mees number 1, kes ei tea küll ussisõnu, kuid kes võib mängleva kergusega kehastuda kas tundlikuks Jaak Joalaks või hoopis tundetuks Tulnuka-Valdiseks - MÄRT AVANDI, mees number 2, kes on küll igavesti 17, aga südames hoopis ehk Maie Parrik või Mauno - LAURI LIIV. Ja et see kõik kuidagi koos püsiks tuleb lavale JOHAN RANDVERE aka mees number 3, kes üle kõige armastab ehk Beethovenit ja Mozartit. Kuid tema hinges elab tegelikult kuulsaim maailmaparandaja Hamlet, kes lisaks kaunitele kunstidele ei ütle ära ka kolamisele ansambli “Caater” hämarates tunde labürintides. 


Kui teie küsimus on, et kas kontserdile “Tulla või mitte tulla?”, siis kolm meest

ja naine vastavad teie eest siinkohal juba ära: “Kindlasti tulla!” Siit saab kõike. Nii kirglikke meloodiaid, paatost, komöödiat kui ka näpuotsaga tragöödiat. Sest elu on vahel teater. Ja teater oma parimatel hetkedel on vahel ka elu.

Loe veel

Jälgi meidEelmüük lõppenud