CPPM avatud tund: Young Boy Dancing Group (EST/NL/GER) • CPPM OPEN CLASS

N 30.11.2023 kell 19:00
 (Tatari 13, Tallinn)

Young Boy Dancing Group (YBDG) loodi 2014. aastal kui dünaamiline tantsukompanii, millel puudus nimi ja mille koosseis vaheldus. Alates 2015. aastast võeti kasutusele nimi Young Boy Dancing Group. Aastate jooksul on rühm andnud lummavaid etendusi erinevates märkimisväärsetes kohtades:


Meistrikursus

YBDG töötuba koosneb koreograafilistest juhistest, millel on selge ja sisuline eesmärk: olla osa grupist, tantsida koos, kehastada tundeid, uurida koos turvatunnet ja luua kollektiivseid kõrghetki. Töötuba ei ole mitte niivõrd harjutuste rida kui intiimne rännak, mis hõlmab punki suhet kaasaegsesse tantsu ja pakub võimalust haavatavuseks.

Young Boy Dancing Groupi töötuba pakub koreograafilist juhendamist selge ja sisulise eesmärgiga: edendada grupi ühtekuuluvust, sünkroontantsu, emotsionaalset väljendust, ühist turvatunnet ühise vaikuse hetkedel ja kollektiivse eufooria loomist. Harjutuste rea asemel pakub töötuba osalejatele intiimset rännakut, mida läbib kaasaegse tantsu mässumeelsus. Siin on võimalus haavatavuseks, mille abil sukelduda sügavale tooretesse emotsioonidesse.

Loe veel

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 18:30


Eelmüük lõppenud