Improteater IMPEERIUM kutsub:

Kogupereetendus "Naljakate juhtumuste pühapäev"

P 14.04.2024 kell 12:00
 (Ankru 10, Tallinn)

Improteater IMPEERIUM:

Kogupereetendus "Naljakate juhtumuste pühapäev"

📍14. APRILL kell 12.00 Improteater IMPEERIUM (Põhjala tehas, Ankru 10, Tallinn)
🎭 Laval näitlejad Maarika Mesipuu-Veebel, Rauno Kaibiainen, muusik Ragnar Toompuu, valgustaja Mario Saarik

Improviseeritud komöödiaetendus lastele alates 7. eluaastast! Teeme laste ideed laval teoks. “Naljakate juhtumuste pühapäev” on etendus improteatri lühivormi mängudega – lühikesed improviseeritud sketšid, mis on täis nalja ja ootamatusi. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte jm. Etenduse kulgu saab iga pealtvaataja ise soovi korral suunata, just sinna, kuhu lendab laste fantaasia, järgnevad ka näitlejad. Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas! Sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale.

***


✨ Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendus on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.

 

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik.


Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

 

***

 

🎟️  Piletid Piletikeskusest ja vabade kohtade olemasolul enne etenduse algust kohapealt.


Piletihind kõigile 10€

Loe veel

Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile. 


Ürituse ajakava/line-up

Etendus toimub ühes vaatuses, 45 minutit.
Uksed avatakse kell 11:00


Eelmüük lõppenud

Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile.