KARAVANIPARK • XXXI Viljandi pärimusmuusika festival

25.07 - 29.07.2024
 (Kaalu 4, Viljandi)

Tule Viljandi pärimusmuusika festivalile, ühele Eesti suurimale ja vanimale südasuvisele pidustusele oma haagissuvila või matkabussiga!


Karavanipark asub festivaliala vahetus läheduses, 5-10 min jalutuskäigu kaugusel Kaalu 4 aadressil. Karavanipargi passi eest saab ööbida kuni neli inimest terve festivali aja (4 ööd). Karavanipark avatakse neljapäeval, 25. juulil kell 11.00 ja suletakse esmaspäeval 29. juulil kell 11.00


  • KARAVANIPASS ELEKTRI JA MURUGA - 220 €. Alates 14 € inimene/öö. Elektriga karavanikoht ühele karavanile ja kuni neljale ööbijale terveks festivali ajaks (neli ööd) muruplatsil.
  • KARAVANIPASS ELEKTRIGA - 190 €. Alates 12 € inimene/öö. Elektriga karavanikoht ühele karavanile ja kuni neljale ööbijale terveks festivali ajaks (neli ööd) peamiselt kivi ja asfaldiga kaetud pinnasel.
  • KARAVANIPASS MURUGA - 164 €. Alates 10 € inimene/öö. Karavanikoht ühele karavanile ja kuni neljale ööbijale terveks festivali ajaks (neli ööd) muruplatsil.
  • KARAVANIPASS - 129 €. Alates 8 € inimene/öö. Karavanikoht ühele karavanile ja kuni neljale ööbijale terveks festivali ajaks (neli ööd) peamiselt kivi ja asfaldiga kaetud pinnasel.  

  Hindadele lisandub Piletikeskuse tehingutasu.

    

  Park on aiaga piiratud alal, seal on ööpäevaringne valve, elektri võimalus (broneerimisel), käimlad, puhta kraanivee kraan, kätepesujaam, jäätmete kogumispunkt, keemilise WC tühjenduskoht ja reovee väljalaske võimalus. Pesemisvõimalus ja saun asuvad Viljandi Spordihoones (1.50 € pesukord, 5 € saunakord).

  Karavanipasside eelmüük kestab kuni 14. juulini 2024 (k.a) või kuni kohti jagub. Koha broneerimiseks palume enne piletiostu täita ankeet, et saaksime Teid hästi vastu võtta.


  Lisainformatsioon majutus@folk.ee või telefonil +372 5837 1729.  


  Viljandi pärimusmuusika festival (tuntud ka kui Viljandi folk) on suur rahvamuusikaüritus, mis toimub Viljandis 1993. aastast alates juulikuu lõpus. Tänavu 31. korda toimuv festival toimub 25.-28-. juulil. 

  Loe veel
  • Eelmüük toimub 14. juulini (k.a) või kuni kohti jagub. Kohtade vabanemisel jätkub üksikpääsmete müük ka festivali ajal (alates 45 € öö). 
  • Palun täida omale koha broneerimiseks enne piletiostu ka ankeet, et saaksime Sind hästi vastu võtta!  Seotud valikud

  Hind:
  131.50 € - 224.20 €
  • Eelmüük toimub 14. juulini (k.a) või kuni kohti jagub. Kohtade vabanemisel jätkub üksikpääsmete müük ka festivali ajal (alates 45 € öö). 
  • Palun täida omale koha broneerimiseks enne piletiostu ka ankeet, et saaksime Sind hästi vastu võtta!