Improteater IMPEERIUM kutsub:

Laval koos ÜLLAR SAAREMÄEGA ehk koomiliste sketšide õhtu • Laval koos külalisega ehk koomiliste sketšide õhtu

K 31.01.2024 kell 19:00
 (Pärnu maantee 326, Tallinn)
Improteater IMPEERIUM:
Laval koos ÜLLAR SAAREMÄEGA ehk koomiliste sketšide õhtu

📍31. JAANUAR KELL 19.00 Von Glehni Teater (Pärnu mnt 326, Tallinn)
🎭 Laval näitlejad Mairi Tikerpalu, Rauno Kaibiainen, muusik Madis Kreevan, valgustaja Mario Saarik ja külalisnäitleja Üllar Saaremäe


Millal Sina viimati südamest naersid?

 
Improteater IMPEERIUM mängib etendusi armastatud eesti näitlejatega! Seekord paneme ootamatutesse olukordadesse ÜLLAR SAAREMÄE – näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jpm. Improteatri võlu peitubki ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas. Etendus sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale.

Üllar Saaremäe on näitleja ja lavastaja. Lõpetanud 1992 Tallinna Konservatooriumi lavakunstikateedri. Töötanud Ugalas näitlejana ja Rakvere Teatris peanäitejuhina, näitleja ja lavastajana. Üllar on mänginud mitmetes filmides ja teleseriaalides (“Viimane võmm”) ning osalenud kuuldemängudes. Punklaulupidude idee autor ja lavastaja ning aastast 2003 punkansambli Streptococcus Pyogenes vokalist.
 

***


✨ Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendus on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik.

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

***

 

🎟️ Piletid müügil Piletikeskuses ja vabade kohtade olemasolul tund enne algust kohapealt.

Eelmüük: täispilet 20€ ja soodus 18€
Kohapeal: täispilet 24€ ja soodus 22€

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!
Vaata lisa: improimpeerium.ee
Loe veel

Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile. 


Ürituse ajakava/line-up

Etendus kestab 1 tund ja 45 minutit, ühe vaheajaga. 
Uksed avatakse kell 18:00


Eelmüük lõppenud

Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile.