WAF Lounge'i suvekontserdid:

Synne Valtri

R 21.07.2023 kell 20:00
 (Raekoja plats 10, Tartu)
Aasta 2023 tõeline Eesti “Tähtede täht”. Seda tõestas eriti täpselt selle kevade samanimeline suurim muusikasaade Kanal 2-s. Olenemata etteantud stiilist - rock, jazz, pop, hip-hop, kantri jne tõestas ta, et pole stiili, milles ta hakkama ei saaks. Ja väga edukalt! Selle eeluduseks on muidugi hea stiilitunnetus, suurepärane vokaalne võimekus ning suur töökus. 
Synne on öelnud: “Inimeste südamesse viib alati üks tee ja selleks on siirus. Publik ei ole rumal, nad saavad väga hästi aru, kes teeb oma asja muudel eesmärkidel kui vastastikune austus ja rõõm tehtavast”
Synne omab omanimelist bändi, ta on välja andnud kolm albumit,  on Youtube’s üks Eesti enimkuulatud artiste ja vähe sellest, ta on ka raamatukaante vahele kirja pannud oma loo “Naine2. Läbi tule ja vee”

Kontserdil kuuleme Synne lugude paremikku - bändi ilusaimaks looks  nimetatud " Nii jääda võiks me",  hittlugu "12 kuud". Kuuldavale tulevad ka Synne kirjutatud lood, mida tavapärastel bändi kontsertidel ei kuule, nt "Viivuks veel jää" ning kindlasti ka “uued hitid” saatest “Tähtede täht” ilusates akustilistes seadetes. 
 
Tule veeda meeleolukas õhtu WAF Lounge’is koos mõnusate jookide ja suupistetega Synne ja kitarrist Jaanus Viskariga akustilist kava nautides reedel, 21. juulil. Kontserdil on üks vaheaeg. 

Baar avatakse kell 18.00
Kontserdi algus kell 20.00.
Piletid Piletikeskusest 29€, kohapeal 35€

Laua või diivani broneerimiseks kirjuta aadressile pilet@waf.ee
Loe veel

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 18:00


Eelmüük lõppenud