Piletid vaid 40€!

Rakvere Funkfest 2024

L 20.07.2024 kell 16:00
 (Rakvere)


👉Leia keegi, kes on käinud Rakvere Funkfestil. Küsi ta arvamust. 


⚠️Piletid eelmüügist vaid 40€⚠️

Kolmas Rakvere Funkfest toimub laupäeval, 20. juulil Rakvere vallimäe nõlvadel ja nende vahel. Tegemist on ühepäevase funky superprogrammiga muusikafestivaliga kõigile, kes nooruslikku energiat naudivad ja hindavad! 


Telkla, busside ja afteka info on tulekul! 


Üles astuvad:


👉 KNOWER (USA)

👉 LIIS LEMSALU GOES FUNK

👉 ARG PART

👉 HALDI & FLAMINGO

👉 THE TEPS
👉 Michael Jacksoni hitid ALIKA, Norman Salumäe ja MARTA LOTTA esituses


KNOWER on nu-jazz/funk duo USA-st Los Angelesest. Varasemalt muu hulgas Red Hot Chili Peppersiga tuuritanud KNOWER-i põhiduo koosneb tänavu ja mullu Grammydel nominatsiooni saanud hinnatud multiinstrumentalistist Louis Cole’ist ja andekast lauljannast Genevieve Artadist. Rakveres astuvad nad üles viieliikmelise livekoosseisuga! 


“KNOWER painutab piire jazzi, funki ja terve mõistuse vahel,” on koosseisule hinnangu andnud kultuuriajaleht LA Weekly. 


“On oodata kuuma funki, külmi akorde, sügavaid meloodiaid ja vokaale, mis viivad publiku unustamatu live-elamuseni,” lubas bänd ise.  Loe rohkem KNOWERi kohta siit.


Liis Lemsalu kavatseb koos bändiga Rakveres enese repertuaari täiesti pööraseks funkyks kohandada. Seega tulevad esitamisele meile ammu südamesse pugenud hitid, aga sedapuhku siis Funky kastmega kaetuna.


Funkfestil esineb ka viimase aja armastatuim artist Haldi, kes astub lavale koos ansambliga Flamingo. Tegemist on souli-disko-estraadigruuvi laineharjal triiviva sümbioosiga ajastutest ja ajatutest. Haldi ja ans Flamingo lubavad pühkida mõnekümneaastastelt pärlitelt tolmukihi, et kuulajate kõrvu jõuaks põnevalt põksuvad uustöötlused kunagistest hittidest, mida on esitanud näiteks Marju Kuut, Els Himma ja Heidy Tamme.


Ansambli Arg Part fännidel on kuuldavasti Funkfesti piletid juba olemas. Möödunud aastal Paavli kultuurivabrikus täismajale haruldase laivi andnud Arg Part lubab veelgi pöörasemat kontserti tänavusel Rakvere Funkfestil. Ara Pardi teeb eriliseks eri pillirühmade kooskõla ja erakordne live-energia. Esindatud on vürtsi lisavad saksofonid ja trompet, mõnusad kitarrikäigud, släppiv bassiliin, energiat loov trummipartii, süntesaatoriga loodud tämbrid ja solist Karl Vilhelm Valteri tähelepanuväärsed vokaalsed võimed.


The Teps on tõenäoliselt end kõige tuntumaks laulnud just raadiohitiga "Suudlemise tuju", kuid alles tänavu veebruaris avaldas koosseis oma värske live-albumi, millel üksnes puusinõksutavat kraami!


Traditsiooniks kujunuenud eriprojekti raames tuleb Rakvere Funkfesti lavale eriansambel, kes toob meieni Michael Jacksoni kuumimad hitid! Neid hakkavad esitama ALIKA, Norman Salumäe ja MARTA LOTTA!


Rakvere ootab teid, kõik on kohal! 🤙


* Kuni 11-aastased lapsed pääsevad koos pileti soetanud saatjast täiskasvanuga üritusele tasuta.

* Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.


TÄNAME TOETAJAID:
👉Rakvere linn

👉Coolbet

👉T Grupp

👉Eesti Kultuurkapital

👉Rakvere Kultuurikeskus

👉Rakvere Vallimägi


Ratastooliga ligipääsetavus: Jah
Loe veel


Hind:
40.90 € - 101.90 €