Improteater IMPEERIUM kutsub:

Improviseeritud komöödiaetendus ''Romantiline komöödia''

N 15.02.2024 kell 19:00
 (Ankru 10, Tallinn)

Improteater IMPEERIUM:

Improviseeritud komöödiaetendus "Romantiline komöödia"


📍15. VEEBRUAR kell 19.00 Improteater IMPEERIUM (Põhjala tehas, Ankru 10, Tallinn)

🎭 Laval näitlejad Maarius Pärn, Mairi Tikerpalu, Tarvo Krall, Kati Ong, muusik Madis Kreevan ja valgustaja Mario Saarik


Romantiline komöödia on žanr, mis on naerutanud ja liigutanud publikut nii teatris kui filmis! IMPEERIUMI improviseeritud etendus räägib millestki, mis puudutab meid kõiki – armastusest. Siirad, romantilised ja südamlikud suhtelood, mille inspiratsiooniks on elu ise koos selles peituva ilu ja valuga. Ja nagu me kõik teame, võib neis situatsioonides peituda palju koomikat!

Näitlejad ammutavad inspiratsiooni Hollywoodi romantilistest filmidest, Woody Alleni linateostest ja publiku endi elust. Kordumatu komöödiaetendus pakub kõigile, kes on armunud või kunagi armastust tundnud, kaasaelamiseks südantsoojendavat äratundmisrõõmu.


***


✨ Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendus on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.

 

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik.


Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

 

***

 

🎟️ Piletid Piletikeskusest ja vabade kohtade olemasolul enne etenduse algust kohapealt.


Eelmüügist: täispilet 20€ ja soodus 18€

Kohapeal: täispilet 24€ ja soodus 22€

Loe veel

Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile. 


Ürituse ajakava/line-up

Etendus kestab 1 tund ja 45 minutit, ühe vaheajaga. Enne ja pärast etendust ning vaheajal avatud teatri kohvik.

Uksed avatakse kell 18:00


Eelmüük lõppenud

Sooduspilet kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile.