Eesti Pärimusmuusika Keskus

Väikelaste laulu- ja mänguring • Väikelaste ja titade laulu- ja mängutuba

N 17.10.2024 kell 11:00
 (Tasuja puiestee 6, Viljandi)

Eesti Pärimusmuusika Keskuse sügishooaja väikelaste ning titade laulu- ja mänguringid toimuvad üle nädala neljapäevadel alates 5. septembrist kuni 12. detsembrini.

 

Kell 11.00

Väikelaste laulu- ja mänguring on juba omal jalal liikuvatele kuni 3-aastastele mudilastele. Laste ja vanema(te)ga koos laulame vanu laule, loeme liisusalme, mängime lihtsamaid laulumänge, püüame esimesi tantsusamme seada, tutvume rahvakalendri tähtpäevadega ning kuulame ja katsume pille. Nii laps kui saatja on mõlemad tegevustesse kaasatud, et hiljem oleks kodus lihtsam salme, laule ja mänge meelde tuletada.


Meie laulu- ja mänguringi sõbralik juhendaja on Kreete Viira, kes on pärimuskultuuriga sõbraks saanud juba väiksena. Kreete jagab rõõmuga oma armastust muusika ja laulude vastu nii suurte kui väikestega. Kreete on õppinud palju huvitavat - Kreete on lõpetanud Tartu Ülikooli Eesti ja võrdleva rahvaluule eriala (MA), kultuurikorralduse eriala (MA) ning koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala (BA). Ta on nagu muinasjuturaamatu tegelane, kes viib sind koos laulude ja mängudega imelisse maailma. Tule, avasta koos meiega!


Tunni kestus 35–45 minutit.

Ratastooliga ligipääsetavus: kaldtee, invalift ja eraldatud sanitaarruumid on olemas.
Loe veel

Pilet kehtib lapsele koos lapsevanemaga. 
Seotud valikud

Hind:
8.90 €

Pilet kehtib lapsele koos lapsevanemaga.