"Nüüd on nii" Saku Mõis • Alen Veziko naistepäevakontserdid

R 08.03.2024 kell 19:00
 (Juubelitammede tee 4, Saku)

Alen Veziko kutsub kõiki nautima kontserdielamust märtsikuus. Viie kontserdiga tähistab tuntud laulja Eesti naise naiselikkust ja ilu. Iga kontsert toimub Eesti kaunis ja ajaloolises paigas, luues seeläbi unustamatu õhkkonna.

8. märts – Saku Mõis: Saku Mõisa ajalooline elegants ja maaliline ümbrus loovad täiusliku tausta romantiliseks ja meeldejäävaks kontserdiõhtuks.

9. märts – Vihula Mõis: Vihula Mõis, oma maalilise looduse ja võluva arhitektuuriga, on kui loodud Alen Veziko meloodiliste lugude jaoks.

10. märts – Ammende Villa: Pärnu südames asuv Ammende Villa on tuntud oma luksusliku atmosfääri poolest, mis täiendab suurepäraselt Alen Veziko emotsionaalset muusikat.

 

21. märts – Tallinn, KUMU:  Kaasaegse kunsti muuseum KUMU pakub ideaalset keskkonda Alen Veziko loominguliseks väljenduseks, ühendades kunsti ja muusika harmooniliseks tervikuks.

22. märts – Tartu, Athena saal: Tartu südames asuv Athena saal, tuntud oma intiimse õhustiku poolest, on ideaalne koht, kus nautida Alen Veziko hingestatud esitusi.

Piletid on saadaval veebilehtedel www.alen.ee ja www.piletikeskus.ee. Ärge laske mööda võimalust kogeda Alen Veziko unikaalset annet nendes meeldejäävates paikades.

Loe veel

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 18:00Hind:
25.90 €