Liviko esitleb:

IV: PIERRE BLEUSE JA ANGELA HEWITT • Klaverikontserdi sari

R 15.03.2024 kell 19:00
 (Estonia pst 4, Tallinn)

Manuel de Falla
Süit nr 2 balletist „Kolmnurkne müts“

Wolfgang Amadeus Mozart
Klaverikontsert nr 20 d-moll, KV 466

Maurice Ravel
„Hispaania rapsoodia“

Claude Debussy
Kolm sümfoonilist eskiisi „Meri“

ANGELA HEWITT klaver, ERSO, dirigent PIERRE BLEUSE


Kanada pianist Angela Hewitt andis 2022. aastal Estonia kontserdisaalis väga menuka soolokontserdi, kus oli kavas Johann Sebastian Bachi looming. Hewitt on eelkõige pühendunud just Bachi muusika interpreteerimisele, teda peetakse selles osas oma kuulsa kaasmaalase Glenn Gouldi mantlipärijaks. 2024. aasta märtsis on Hewitt tagasi Eestis ja ERSO ees ning toob ettekandele Wolfgang Amadeus Mozarti 20. klaverikontserdi.


Sarnaselt „Klaverikontserdi“ sarja eelmisele kontserdile kuuleme ka sel õhtul Manuel de Falla loomingut, täpsemalt süiti tema balletist „Kolmnurkne müts“. Hispaania teemadel jätkub ka kontserdi teine pool, kus kuuleme Maurice Raveli „Hispaania rapsoodiat“. Kontserti juhatab prantsuse dirigent Pierre Bleuse, kes on Odense sümfooniaorkestri peadirigent ning alates hooajast 2023/24 ka tuntud nüüdismuusika ansambli intercontemporain muusikadirektor.


Soodushinnaga pilet kehtib ERSO korraldatud kontsertidel õpilastele, tudengitele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi esitamisel piletikontrollis.

 

Loe veel

Toetajapileti ostuga annad oma lisapanuse ERSO tegevusele.


Jälgi meid


Eelmüük lõppenud

Toetajapileti ostuga annad oma lisapanuse ERSO tegevusele.