TEATER VANEMUINE ESTILEB

Kunksmoor ja kapten Trumm

N 05.12.2024 kell 11:00
 (Soola 5, Tartu)

Armas koguperelavastus Aino Perviku raamatu järgi

Lavastajad ja kunstnikud Katrin Pärn ja Janek Savolainen
Muusikaline konsultant Ele Sonn
Valguskujundaja Tauri Kötsi

Osades Merle Jalakas, Jaan Willem Sibul (külalisena), Ats Aavakivi (külalisena), Janek Savolainen


Keset tuulist merd oli ühes kohas pisike saar. Saare keskel kasvas sitke juure peal pikkade kõverate okstega mänd. Selle männi okste vahele oli kinnitatud Kunksmoori maja. Ja et tuuled seda elamist merele ei pühiks, olid kolme majanurga külge seotud suured kivimürakad ja neljanda nurga küljes oli tohutu vanaaegne ankur. Kunksmoor oli pikk luine vanaeit, kelle juuksed olid alati sakris nagu harakapesa ja kes oli siin eluaeg elanud. Ta armastas maru ja tormi ning lorilaule laulda. Peale selle oli Kunksmoor nõid…

Aino Perviku armas ja vaimukas lugu Kunksmoorist ja kapten Trummist on lugu looduse avarusest ja linna kammitsaist, tülitsemisest ja leppimisest, enesekaotamisest ja -leidmisest, ning nõiarohtude, edevuse ja armastuse imelikust mõjust.

Lavastuses kasutatakse Uno Naissoo, Modest Mussorgski, Jerry Goldsmithi, Carlos D’Alessio ja Mark Mothersbaugh’ muusikat.

Esietendus 9. septembril 2023 Teatri Kodus.
Sobib teatrivaatajale alates 5. eluaastast. Ülemist vanusepiiri ei ole.

Tähelepanu!
Kuni 3-aastased (k.a.)
lapsed saavad etendusele sülepiletiga (hind 5 eurot, võimalik osta enne etendust kassast kohapeal).
Alates neljandast eluaastast
rakendub õpilase soodustus.

Head vaatajad,
Sadamateater on väga eriline teatrimaja – sageli on etenduse käigus kasutusel terve hoone ning kõik saali sissepääsud, mistõttu etenduse ajal etendusse sekkumata, näitlejaid ning teisi külastajaid segamata saali ei pääse. Et Vanemuise teater peab oma publikust lugu, algavad etendused täpselt piletil näidatud ajal ning hilinenud külastajad kahjuks sel õhtul etendusest osa ei saa. Samuti ei kompenseeri teater hilinemise tõttu kasutamata jäänud pileteid. Soovitame varuda piisavalt aega teatrisse tulekuks, piletikontrolliks ja istekoha leidmiseks ning soovime teile teatrielamust!
Teater Vanemuine

Loe veel


Seotud valikud

Hind:
19.00 €