EMTA KAASAEGSE ETENDUSKUNSTI RAHVUSVAHELINE MAGISTRIÕPPEKAVA ESITLEB

CPPM Manifestal'24: ARGINE.MAAGIA. Katia Skylar

R 07.06.2024 kell 3:00
 (Tallinn)

Autor-lavastaja KATIA SKYLAR (Soome/Venemaa)

Võitluskoreograafia konsultant KAIRE RUSS

Lavastus- ja kostüümikunstnik LINDA MAI KARI

Grimmikunstnik CARMEN KALATA (Austria)

Maalikunstnik SAM POE ULICZKI-PELTOLA (Soome/Ungari) 

Valguskunstnik ROMMI RUTTAS

Etendajad ELO JÄRV, JENNIFER BAGG (Austraalia), KATIA SKYLAR (Soome/Venemaa), DARJA GOLDBERG (Saksamaa), KAIRE RUSS, MAARJA KORSTINK, MARION SELGALL

Toetavad Eesti Kultuurkapital, Viimsi ARTIUM ja Soome Instituut Eestis (EL-i algatatud initsiatiivi pARTir NextGenerationEU raames)

 

 

Sisenege radikaalsesse kuulamisse. Sukelduge sosinat täis saitidesse, linnade vaikseimate nurkade pidulikku kangasse. “Argine.Maagiline” kannab teid eksistentsi peenete nüansside tähistamisse, kutsub teid riietuma oma parimatesse pidurõivastesse ja olema valmis tervitama teis peituvat mängulist ja ülevat olemust. Alustagem iidsete vaimude ja salapära jälgedes linnarännakut peidetud paikades toimuvate kollektiivsete kogunemiste juurde. “Argine.Maagiline” seob ümbritseva ökosüsteemi raames etenduskunsti ja uurimistöö. See on midagi enamat kui etendus – see on kutse suhestuda meid ümbritseva ja meie sees oleva maagiaga – ühenduda, õppida tundma ja taasavastada. Koos ja üksi. 

 

Peatu. Hinga. Siin sünnibki maagia – mittetegemises

 


Praktiline teave

Piletit ostes palume veenduda, et jagate oma kontaktandmeid (email ja telefoninumber), et saaksite etenduse asukohta jõudmiseks täielikud juhised. 


NB! Piletimüük lavastusele “Mundane.Magic” lõpeb 30. mail. 

Loe veel

Salajane asukoht. Koha anname teada piletiostjale. 




Hind:
12.90 € - 25.90 €

Salajane asukoht. Koha anname teada piletiostjale.