Joel Remmel Trio & Aleksander Paal „Sügis“

K 27.09.2023 kell 20:00
 (Vabaduse väljak 10, Tallinn)
Philly Joe's Jazziklubi sügishooaeg 2023
JOEL REMMEL TRIO & ALEKSANDER PAAL „SÜGIS“
Kolmapäev, 27. september kell 20, Philly Joe's Jazziklubi


Joel Remmel Trio ja Aleksander Paal toovad sügise hakul kuulajateni õdusa valiku ballaadidest. Kuuleb nii originaalloomingut nende ühiselt EP-lt „Sügis“, varasemalt kirjutatud muusikat kui ka ajatut jazziklassikat. Muusikud jagavad ühist nägemust jazzmuusika rikkalikust helikeelest, harmoonia keerdkäikudest ja rütmilisest voolavusest, mis just ballaadide esitamisel eriliselt esile tuleb. Joel Remmel Trio on enam kui 12-aastase tegutsemise juures teinud koostööd mitme hea sõbra ja andekate muusikutega, kelle hulgast Aleksander Paal on kahtlemata üks säravamaid. Tema filigraanne pillimäng on ergastanud kuulajate meeli ja inspireerinud kaasmuusikuid nii kodumaal kui väljaspool Eestit. Muusikaline täpsus ja paindlikkus üheaegselt võimaldavad tal rikastada nii keerukamaid jazziiprojekte kui ka kuuluda popmuusika laiendatud koosseisudesse. Avar muusikaline mõistmine ja tehniline võimekus tulevad välja nii särtsakas up-tempo’s kui ka mõtlikes ballaadides.


Joel Remmel on hinnatud pianist, kelle klaverimäng rikastab mitmete kodumaa lemmikartistide helikeelt, tuues sinna sügavust, sära ja ilu üheaegselt. Lisaks arvukatele koostöödele on Joel ka vilgas eestvedaja – omanimelise trioga on ilmunud viis täispikka albumit, millest viimane,  „Kevad“, pälvis aasta jazzalbum 2022 tiitli, ja kaks sooloalbumit. 2020. aastal pärjati Joel tiitliga aasta jazzmuusik. Joel Remmel Trio valiti aasta aazzansambliks 2021. aastal.


Heikko Remmeli bassimängu naudib nii nõudlik jazzikuulaja kui ka popp-, soul- ja funkmuusika austaja. Õige pea 30-aastaseks saav bassimees on lavalaudadel veetnud sõna otseses mõttes pool elu ja selle ajaga pakkunud kustumatuid elamusi nii Eestis, Soomes kui sagedastel kontsertturneedel kaugemalgi. Vaatamata noorele eale kuuleb Heikko mängus harukordset küpsust ja teda hinnatakse kaasmuusikute seas väga kõrgelt just oma pühendumusega ansambli üldise kõlapildi võimalikult suurepärasele lõpptulemusele. Ta oli kaasautor ka mitmeid auhindu pälvinud Anetti albumil „Late to the Party“ ning tema pillimängu kuuleb Karl Erik Taukari Bändis.


Ramuel Tafenau on end tõestanud mitmekülgse trummarina, olles osa mitmetest jazzansamblitest, arranžeerides ja produtseerides muusikat laia stiililise ampluaaga ning tehes koostööd kodumaa tuntuimate räpparite, popartistide ja jazzmuusikutega. Tema kvinteti debüütalbum „Gather Around“ pälvis rohkelt kiidusõnu ja sama lennukad on olnud ka Ramuel Tafenau kvarteti ülesastumised. Ramueli delikaatne trummimäng ja meloodiline mõtlemine muudab ka tema osalusega koosseisu helikeele õhuliseks ja säravaks. 


Koosseis:

Aleksander Paal – saksofon

Joel Remmel – klaver

Heikko Remmel – kontrabass

Ramuel Tafenau – trummid
Philly Joe's Jazziklubi toetavad Eesti Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, meie head patroonid ja paljud teised.  

Loe veel
Piletid eelmüügis hinnaga 15 €.
Sooduspilet hinnaga 10 € kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel.

Kohapeal täispilet hinnaga 20 €.
Lastele kuni 12 eluaastat (k.a) ja Ukraina kodanikele on sissepääs tasuta.
Kontserdil ei kehti Club One, Philly Joe's Mob jt soodustused.

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 19:00


Eelmüük lõppenud
Piletid eelmüügis hinnaga 15 €.
Sooduspilet hinnaga 10 € kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel.

Kohapeal täispilet hinnaga 20 €.
Lastele kuni 12 eluaastat (k.a) ja Ukraina kodanikele on sissepääs tasuta.
Kontserdil ei kehti Club One, Philly Joe's Mob jt soodustused.