Tragikomöödia "Berg ja Pääsuke" teater/õhtusöök

P 02.06.2024 kell 17:00
 (Lennuvälja tee 1, Külitse)

Etendus „Berg ja Pääsuke” sai üle-eestilisel külateatrite festivalil eripreemia. Etendus on tõestisündinud loo põhjal kirjutatud draamaetendus. Etenduses tuleb juttu Sangaste Rukki krahvist ehk Krahv Friedrich Georg Magnus von Bergist ning kohalikust pillimehest Jaan Pääsukesest.

Sündmus leiab aset 1933. aastal. On just olnud suur depressioon Ühendriikide majanduses mis on mõjutanud ka Eesti majandust. Vapsid on järjest populaarsemad. Eesti riigi valitsus on müünud liigkasuvõtjatele kaks meie parimat miiniristlejat Lennuk ja Vambola poolmuidu maha. Valitsused vahetuvad kiiremini kui mõni mees sokke vahetada jõuab ning rahval oli järjest raskem toime tulla. Sellises üldises raskes olukorras kohtuvad meie peategelased Berg ja Pääsuke. Härra Krahv Berg kutsub Jaan Pääsukese enda juurde lossi, sest tal on üks tähtis jutt temaga ajada. Mis sellest kõigest välja tuleb, näeb juba etendusel.


Autor: Rain Rosengraft

Lavastaja: Rene Raidsalu

Esitab: Krahvi Teater


Õhtusöögi menüü:


Eelroog: Meega röstitud viinamarjad juustuga.

Pearoog: Ahjuribi kartulipüreega, röstitud kirsstomatid, mustsõstra - punase sibula kaste.

Magusroog: Sidruni - halvaakook.


Avatud baar, arveldamine sularahas.


NB! Kui Teie seltskonnas on rohkem kui kaks inimest, siis võtke palun ühendust tel. +372 56480493  või e-post merilii@aida.ee kohtade broneerimiseks.

Loe veel

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 16:00

Jälgi meid


Hind:
50.95 €