Improteater IMPEERIUM

Improteater IMPEERIUM kogupereetendus "Naljakate juhtumuste pühapäev" • Kogupereetendus "Naljakate juhtumuste pühapäev"

P 30.06.2024 kell 11:00
 (Tööstuse tee 19, Kõrgessaare)

Improteater IMPEERIUM koguperekomöödia

Naljakate juhtumuste pühapäev


Improviseeritud komöödiaetendus lastele alates 7. eluaastast! Teeme laste ideed laval teoks. “Naljakate juhtumuste pühapäev” on etendus improteatri lühivormi mängudega – lühikesed improviseeritud sketšid, mis on täis nalja ja ootamatusi. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte jm. Etenduse kulgu saab iga pealtvaataja ise soovi korral suunata, just sinna, kuhu lendab laste fantaasia, järgnevad ka näitlejad. Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas! Sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale.


30. JUUNIL laval Maarius Pärn, Kati Ong, muusik Madis Kreevan ja valgustaja Mario Saarik.


Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.


Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri täiskoosseisu kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik. 

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!


30. JUUNIL KELL 11.00 Viscosa Kultuuritehases (Tööstuse tee 19, Kõrgessaare, Hiiumaa)

PILET 7€
Piletid müügil Piletikeskuses ja Piletitaskus ning vabade kohtade olemasolul tund enne etenduse algust kohapeal.

Etendus on ühes vaatuses ning kestab umbes 45 min. 


improimpeerium.ee

info@improimpeerium.ee

Etendust toetab Eesti Rahvakultuuri Keskus "Teater maale" voorust. 

Vanusepiirang: Sobilik alates 7. eluaastast
Loe veel

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 10:00


Eelmüük lõppenud