Vladislav Djatšuk – Dinner & Dance @ Viirelaiu Saatkond • Viirelaiu Saatkond

L 18.03.2023 kell 19:00
 (Marati 5, Tallinn)

Vladislav Djatšuk – gastronoomiline rännak šampanja ja muusikaga 18.03.2023, Viirelaiu Saatkonnas.

Kas soovite veeta talveõhtu eriliselt: panna selga ilusad riided, nautida maitsvat toitu, tunda suus vallatuid šampanjamulle? Olla koos oma kallimaga, nagu läheksite koos reisile? Seda kõike saate kogeda, kui tulete Vladi maitsete ja šampanja õhtule!

Vlad on üks Eesti kuulsamaid kokkasid: ta on olnud peakokk sellistes restoranides nagu Tšaikovski, Mon Repo, Päris ja Bacio. Ühel ajal oli ta isegi presidendi isiklik kokk ja tema roogasid serveeriti Belgia suursaadikule ja kuulsale ettevõtjale Oleg Tinkovile. Nii et toit tema esituses on midagi erilist! 5-käiguline menüü on tehtud spetsiaalselt selleks õhtuks ja seda ei saa te kuskil mujal proovida.

Iga roa juurde valib sommeljee täiuslikult kombineeritud šampanja erinevatest sortidest üle kogu maailma ja soovi korral võite neid kombinatsioone proovida.

Kõige tipuks valisime selleks õhtuks ilusa muusika!

Tavaliselt hoiame õhtu menüüd saladuses, kuid kui teil on toidutalumatus või allergia, siis palun märkige see piletit ostes!

Õhtusöögi veinipakett maksab 79 eurot ja koosneb 5 erinevast šampanjasordist. Eraldi ostes on šampanjaklaasi hind 19 eurot klaas.

Õhtu programm:
Uksed avatakse kell 18:30
Õhtusöök algab kell 19.00
Kell 22.30 lõpeb õhtusöök ja algab tants
Pidu toimub Viirelaiu Saatkonnas, mis asub Tallinnas aadressil Marati 5.

Piletiinfo:
Õhtusöök + peopilet 129.-
Eelmüügist ostes peopilet 19.-, ukselt ostes pilet 29.-.

Väike maaliline saar Viirelaid, mis asub Muhu lähedal, on juba kuulsust kogunud tänu oma oivalistele õhtusöökidele ja ebatavalistele temaatilistele üritustele. Nüüd on selle maagilise puhkusesihtkoha meeskond avanud saare esinduse Tallinnas! Viirelaiu Saatkond on uus, kaunis ja atmosfääriline koht, mis särab eredalt teiste Tallinna pidulike paikade seas. Ole üks esimesi, kes seal on!

Ära unusta!
Dresscode: pidulik!

Loe veel

Jääb ära