Viljandi pärimusmuusika festival esitleb:

Nano Stern / Tallinn • Nano Stern

R 07.04.2023 kell 20:00
 (Uus 3, Tallinn)


Mitmeid kordi Viljandis publikut lummanud Nano Stern on tagasi!


  • 7. aprill 2023 kell 20 - Tallinna Kinomaja
  • 8. aprill 2023 kell 20 - Tartu Lodjakoda
Eelmüük 6. aprilli südaööni.
Kontserdipäeval piletihind tõuseb.

Nano Stern on laulja, multiinstrumentalist, helilooja ja laulukirjutaja, kelle juured on tugevalt Lõuna-Ameerika traditsioonilises laulukultuuris. Tema muusika sammub folgi-, roki-, jazzi-, trubaduurikultuuri ja eksperimentaalsete kõlade radadel.
Tema muusikaline virtuoossus, hüpnotiseerivad ja karismaatilised live-esinemised koos kirgliku sotsiaalse õigluse propageerimisega edastavad ausa sõnumi, mis antakse edasi intensiivse energia, noorusliku kire ja oivalise musikaalsusega.
Tšiili artist esitleb oma viimast albumit “Aún creo en la belleza” (“Usun endiselt ilusse”), mis on tema 9. stuudioplaat. Selle kunstikeel otsib tasakaalu luule ja muusika vahel, peegeldades meie aja elutempot ja muresid.

Nano Stern alustas oma muusikateed 3-aastaselt, kui haaras kätte viiuli. Nüüd paistab ta silma ühe mõjukaima Tšiili muusikuna ning tema esinemistest, albumitest, mängutehnikast, poeetilisest häälest ja ühiskondlikust aktiivsusest peetakse laialt lugu. Tema tööd on tunnustatud Tšiili muusika olulisemate auhindadega.

Nano Sternis voolab musikaalsus ja suhtlemisoskus. Joan Baez on teda nimetanud laulusõnade, meloodiate, sõnumi, huumori ja südame poolest oma põlvkonna parimaks Tšiili lauljaks-laulukirjutajaks.
Loe veel


Eelmüük lõppenud