Muusikalikool ja Viimsi Muusikakool esitlevad

muusikal BURATINO

N 06.06.2024 kell 19:00
 (Randvere tee 20, Lubja)

Olav Ehala armastatud muusikal BURATINO

Autor: Aleksei Tolstoi / Adolf Šapiro

Laulutekstid: Juhan Viiding

Libreto: Tanel Saar
Muusika: Olav Ehala
Lavastaja: Tanel Saar
Kunstnik: Eda Kommitz
Koreograafia: Märt Agu
Muusikajuht: Kelli Uustani
Dirigent: Edmar Tuul

Noortele näitlejatele lisaks tulevad lavale veel ka professionaalid nagu näiteks Margo Mitt, Märten Männiste, Stefan Hein. Erilise mõõtme lavastusele annab aga see, et Papa Carlo rollis astub üles muusika autor Olav Ehala ise.


  • TÄISPILET* - 22€
  • SOODUSPILET *  - 18€(alates 5.eluaastast kuni 18.eluaastani ning penisonärid)
  • TÄISPILET + SÜLEPILET *  - 25€  (Kehtiv ühele täiskasvanule ning sülelapsele. Piletiga on määratud üks istekoht)
  • TOETAJAPILET *  - 35€
  • SUUR TOETAJA *  - 50€ (pilet ostja on kutsutud pärast etendust vastuvõtule, et kohtuda lavastusmeeskonnaga ja heliloojaga)

*Kõikidele piletitele lisandub piletikeskuse teenustasu.

 

6. juuni 2024 esietendub Viimsi Artiumi suurel laval Viimsi Muusikakooli, Viimsi Kunstikooli, Muusikalikooli ja Viimsi Artiumi koostöös sündiv Olav Ehala muusikal “Buratino”. Seekordne lavastus on sõna otses mõttes noortelt noortele, mis peaks kõnetama nii pere väiksemaid, kui suuri. Eesmärk on teha väga laiapõhjalist koostööd eri koolide ja erialade vahel, et panna noored tegema ja looma koos ühte väga suurt teatrilavastust. Lavastuse ideeks on tuua Muusikalikooli noortestuudio näitlejate ja Viimsi Muusikakooli noorte pillimeeste ümber abiväena ka väga professionaalne nii kunstiline kui ka tehniline tiim, mis annaks noortele ühtlasi aimu, mis neid seda eriala tulevikus valides ees ootamas on.

”Buratino” lavastust on Eestis erinevates versioonides ikka ja jälle mängitud, sest kogu materjal ja teemad tunduvad igal ajal aktuaalsena - hea ja kurja võitlus, rahakultus ja lollidemaa, imede põllu või konnatiigi metafoorid ning mõtteviis, et oma õnne leidmiseks on vaja leida kõigepealt üks kuldvõtmeke.

 

Kavas on lavale tuua videokujundust kasutades valguse ja kõnekate kostüümidega tõeline fantaasiamaailm, mis sellele loole just omane.


Muusikalikooli noortestuudiosse kuulub 13 laulvat-näitlevat noort, kelle kursusetöö see on ja kes enamikke rolle mängivad.  Noori juhivad selles protsessis lavastaja Tanel Saar, koreograaf Märt Agu, kostüümikunstnik ja kunstnik Eda Kommitz, videokunstnik Piret Parrest, valguskunstnik Priidu Adlas ja grimmikunstnik Mare Bachmann ja teised. 

Ratastooliga ligipääsetavus: piiratud
Loe veel

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 18:30

Eelmüük lõppenud