Stuudiokontsert: NoSax NoClar (Prantsusmaa) • Jazzkaar 2024

Thu 25.04.2024 at 19:30
 (Laulupeo puiestee 25/2, Tartu)

Jazzkaare armastatud kodukontsertide sari teeb sel aastal kõrvalpõike artistide teise koju ehk muusikastuudiosse. Neljas Tallinna ja Tartu stuudios seavad end intiimseteks kontsertideks sisse meie lemmikud.


Mis juhtub, kui kaks muusikut kohtuvad juhuslikult rongijaamas? Julien Stella ja Bastien Weegeri äratundmine oli nii suur, et nad otsustasid just sel hetkel ja just seal – raudteejaama perroonil –, et hakkavad koos muusikat tegema. NoSax NoClar looming on mänguline ja kerge ning näitab ilmekalt, kui kaunilt ja vaimukalt võivad saksofon ja klarnet kokku kõlada. Jazzkaarel esitleb duo oma värsket stuudioalbumit „No Dåhïss“, mis on inspireeritud keldi ja berberi muusikast. Guillaume Malvoisin veebiajakirjast Point Break on duot kirjeldanud: „See on keeruline ja tihedalt kootud muusika, kuid jääb alati mänguliseks, [---] NoSax NoClar rändab mööda rannikut, liikudes edasi kergete tantsusammudega, tuulena, mis liigub Iisraelist Egiptusesse, hetkeliste rahunemistega, nähtava tormita, aga siiski tohutu energiaga.“


Facebook
Spotify


Clockwork Studio in Tartu

Clockwork is a professional music and sound production studio situated in the Radio Building of the Tartu Song Festival Grounds. Founded and led by Silver Lepaste, Clockwork began its operations in 2008. Besides offering state-of-the-art recording technology, there is a strong focus on ensuring that the studio facilities cater to all the requirements of artists. Clockwork Studio prides itself on providing a comfortable yet industrious atmosphere, where the professional and creatively minded team strives to elevate clients’ creations to their fullest potential.

Artists and bands that have recorded their work at Clockwork Studio include Bert On Beats, Curly Strings, Elephants From Neptune, Hendrik Sal-Saller, Genka, Liisi Koikson, Miljardid, Trad.Attack and Tõnis Mägi.

http://clockwork.ee/en/


http://clockwork.ee/en/

Read more

Follow us


Sale has ended