Igavesti Teie ... RAIMOND VALGRE

Sat 15.07.2023 at 19:00
 (Mere puiestee 7, Pärnu)

Igavesti Teie … RAIMOND VALGRE 110


Raimond Valgre ja suvine Pärnu kohtusid enne Teist maailmasõda igasuviselt ja armastasid teineteist jäägitult - Valgre mängis, Pärnu kuulas.

Raimond Valgre lauludega kontserdid on Pärnu suvedes 30-ndate aastate kuurortlinna romantilist meeleolu taaselavdanud ja hoidnud ka varasemalt. Sel suvel on selleks aga eriline põhjus – Raimond Valgre sünnist täitub 110 aastat. 


Kontserdi pealkiri “Igavesti Teie …Raimond Valgre”  põhineb legendaarse helilooja kirjadel Niina Vassiljevale, kellega Valgre tutvus 1944. aasta sõja-aegses Leningradis ühel improviseeritud tantsuõhtul ning kellega kirjavahetus kestis 5 aastat kuni Valgre surmani.

Kirjade kaudu tutvustas Valgre Niinale oma elulugu, rääkis oma tunnetest ja unistustest. Katkendeid nendest romantilistest kirjadest loeb lugude vahel ette Franz Malmsten


Raimond Valgre on helilooja, kellega igal kuulajal ja igal esitajal on oma suhe. Läbi aastate on Valgret laulnud väga paljud artistid, ent sel kontserdil teevad legendaarsele heliloojale 110. juubeli puhul kummarduse solistid, kellele Valgre esitamine on pigem erand kui reegel.  Esitamisele tulevad Valgre loomingust nende endi poolt välja valitud lood, mida nad esitavad igaüks omal moel, kuid äratuntavalt valgrelikult.   


Laval on

MAARJA LIIS ILUS

ELINA BORN 

MIHKEL RAUD 

ROBERT LINNA

FRANZ MALMSTEN


Saatebänd:

Kaspar Kalluste

Joel-Rasmus Remmel

Marti Tärn

Tiit Kalluste.


Kontsert toimub  Pärnus, imeilusas Ammende Villa aias, kohapeal on avatud  suvekohvikud, väravad avatud juba tund ennem kontserti. 


PILETID on saadaval ka tund ennem algust kohapeal. 

Kuni 10-aastastele (k.a) on kontserdile sissepääs tasuta.

Read more

Soodushinnaga piletid kuni 01.06 :

Täispilet 30€
Sooduspilet pensionäridele 26€ 

Täishinnaga piletid alates 01.06:
Täispilet 35€
Sooduspilet pensionäridele 31€ 
Event timeline/line-up

Doors open at 18:00


Sale has ended

Soodushinnaga piletid kuni 01.06 :

Täispilet 30€
Sooduspilet pensionäridele 26€ 

Täishinnaga piletid alates 01.06:
Täispilet 35€
Sooduspilet pensionäridele 31€