ERSO V4R1 • Audiospaa kontserdisari

Thu 24.08.2023 at 21:00
 (Peetri 6, Tallinn)

Steve Reich
„Cello Counterpoint“

Bart de Vrees
„For flute or piano or mandolin or percussion or bassoon or guitar or violin or harp or clarinet  or..........“

Sander Saarmets
„Wooden Temple“

ERSO solistid ja kammerkoosseisud, SANDER SAARMETS


Sarnaselt möödunud hooajale toimub ERSO „Audiospaa“ sarja avakontsert klubis HALL. ERSO kammerkoosseisudega teeb sedapuhku koostööd Sander Saarmets ning kontsert läheb üle V4R1 set’iks.

Kontserdil kõlab tema teos "Wooden Temple". Helilooja on teose kohta öelnud järgmist: ""Wooden Temple" on inspireeritud ühest võrdlemisi varjatud väikesest puidust templist, mis asub Beitou piirkonnas Taipeis - suure mäe jalamil, vaatega linnale. Käisin seal tihti nautimas rahu ja eemalolemise ilu. See oli üks nendest paikadest, kus aeg liigub justkui teisel kiirusel. Teoses olen kasutanud nappi helimaterjali, mis tänu elektroonilisele vahelesekkumisele ruumis pidevalt muutub - õigemini ruum ise on pidevas muutuses. Aga kogu selle muutumise keskel on rahu". 


Eriline sündmus nõuab erilisi hõrgutisi. Neljapäevaseks õhtuks on klubi HALL restoran Suvila koostanud spetsiaalse menüü, mis paitab maitsemeeli, et hiljem Steve Reichi, Bart de Vreesi ja Sander Saarmetsa loomingut nautida.

See kolmekäiguline õhtusöök pakub tõelist Itaalia naudingut: krõbedad arancinid, värske burrata, isuäratav gorgonzola e Tartufo või spinatipasta ning lõpetuseks kreemine tiramisu. Kõik, mida üheks külluslikuks õhtuks vaja.

Õhtusöök on võimalik broneerida 18.00-20.30.

Kogu õhtusöögi hind on 35€. Reserveeri laud suvila@hall.vision.Read more

Kontsertil on seisukohad.
Toetajapileti ostuga annad oma lisapanuse ERSO tegevusele.


Sale has ended

Kontsertil on seisukohad.
Toetajapileti ostuga annad oma lisapanuse ERSO tegevusele.