Viimsi kunstnike oksjon

Thu 07.12.2023 at 19:00
 (Randvere tee 20, Lubja)

Viimsi Artiumis leiab 7. detsembril aset kunstiteoste oksjon, kus osaleb enam kui 20 Viimsiga seotud kunstnikku. Oksjon toimub 7. detsembri õhtul Viimsi Artiumis, kuid oksjoniteostega saab tutvuda juba alates 22.11 õhtul avatava teoste näitusel, mis toimub Viimsi Artiumi kaasaegse kunsti galeriis.

Oksjonil leiab muuhulgas teoseid sellistelt tuntud kunstnikelt nagu Olga ja Priit Pärn, August ja Vilen Künnapu, Robin Nõgisto, Alo Valge, Kamille Saabre ja Soho Fond.

Oksjoni läbiviija Reigo Kuivjõgi lausus, et tegemist on esmakordse kunstioksjoniga, kus on võimalik soetada just Viimsi ning tema lähikonnaga seotud kunstnike loomingut, kuid näitus toetab ühiskonda ka muul tasandil: „Iga üritus, mis aitab kaasa sellele, et Eesti ühiskonnas on nähtaval rohkem kunsti, on oluline igale ühiskonna liikmele, sest kunst pakub visuaalset naudingut ning aitab hoida vaimu tervena.“

Oksjon-näitusel osalevad nii Viimsis elavad ja tegutsevad kunstnikud kui need kunstnikud, kelle näitused on olnud Viimsi Artiumi kaasaegse kunsti galeriis. Lisaks enam kui 20-le tuntud kunstnikule on oksjon-näitusel ka lai valik kunsti, mida on loonud Viimsi kunstikooli õppejõud.

Näituse avamine toimub kolmapäeval, 22. detsembril kell 18.00 Viimsi Artiumis. Näituse külastamine on tasuta.

Oksjon algab 7. detsembril kell 19.00 Viimsi Artiumi kaasaegse kunsti galeriis. Oksjonil osalemise tasu on 15.-, hind sisaldab ka tervitusjooki.

Foto maalist: Robin Nõgisto „Adam & Eve unicorporated“.

Read more

Follow us


Sale has ended