Collection

Nargenfestival

All events
NARGENFESTIVAL 2024
HYDROGEN JUKEBOX - esietendus!
Sat 06.07.2024 at 19:00
Noblessneri Valukoda - Nobeli saal
NARGENFESTIVAL 2024
HYDROGEN JUKEBOX
Sun 07.07.2024 at 19:00
Noblessneri Valukoda - Nobeli saal
NARGENFESTIVAL 2024
HYDROGEN JUKEBOX
Tue 16.07.2024 at 19:00
Noblessneri Valukoda - Nobeli saal
NARGENFESTIVAL 2024
HYDROGEN JUKEBOX
Wed 17.07.2024 at 19:00
Noblessneri Valukoda - Nobeli saal
NARGENFESTIVAL 2024
HYDROGEN JUKEBOX - viimane etendus!
Thu 18.07.2024 at 19:00
Noblessneri Valukoda - Nobeli saal
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 TALLINNAS: PASS
02.09 - 11.09.2024
Jaani kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Tallinnas: AVAKONTSERT
Mon 02.09.2024 at 19:00
Jaani kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Haapsalus: SILUANI LAUL
Tue 03.09.2024 at 18:00
Haapsalu toomkirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Viljandis: SILUANI LAUL
Wed 04.09.2024 at 18:00
Viljandi Jaani Kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Narvas: PEACE UPON YOU, JERUSALEM
Wed 04.09.2024 at 18:00
Narva Aleksandri Suurkirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Tallinnas: BRUCKNER 200. ALLELUIA-TROPUS
Wed 04.09.2024 at 19:00
Jaani kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Viimsis: PEACE UPON YOU, JERUSALEM
Thu 05.09.2024 at 19:00
Viimsi Püha Jaakobi kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Tallinnas: MISSA JA TRACTUS
Fri 06.09.2024 at 19:00
Jaani kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Jõgeval: PARTIITA
Sat 07.09.2024 at 18:00
Jõgeva Kultuurikeskus
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Tartus: MISSA JA TRACTUS
Sat 07.09.2024 at 18:00
Pauluse kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Tallinnas: SILUANI LAUL
Sun 08.09.2024 at 19:00
Jaani kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Rakveres: PEACE UPON YOU, JERUSALEM
Tue 10.09.2024 at 18:00
EELK Rakvere Kolmainu kogudus
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Saaremaal: PARTIITA
Tue 10.09.2024 at 18:00
Kuressaare muusikakool
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Raplas
Tue 10.09.2024 at 18:00
Maarja-Magdaleena kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Laulasmaal: SILUANI LAUL
Tue 10.09.2024 at 19:00
Arvo Pärdi Keskus
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Paides: PEACE UPON YOU, JERUSALEM
Wed 11.09.2024 at 18:00
Paide Püha Risti kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Hiiumaal: PARTIITA
Wed 11.09.2024 at 18:00
Kärdla Püha Ristija Johannese kirik
PÄRDI PÄEVAD 2024
PÄRDI PÄEVAD 2024 Tallinnas: SÜNNIPÄEVAKONTSERT
Wed 11.09.2024 at 19:00
Jaani kirik