Jazzkaar & Tartu 2024 kutsuvad:

Jacob Collier (UK) & Take 6 (USA)

N 18.07.2024 kell 18:00
 (Laulupeo puiestee 25, Tartu)

See on kontsert, millest sa oled kaua unistanud! Helilooja, vokalist ja multiinstrumentalist Jacob Collier ning a cappella sekstett Take 6 annavad kauaoodatud kontserdi Eestis. Kuigi Jacob Collieri võib pidada alles nooreks muusikuks ja Take 6 on laulnud koos enam kui 40 aastat, seob briti artisti ja USA ansamblit suurepärane harmooniataju ja ainulaadne muusikaline tunnetus. Kahe peale kokku on avaldatud 18 stuudioalbumit ja võidetud 14 Grammy auhinda. 

 

Jacob Collier on mitmekülgne artist, kelle looming ei tunne žanrite piire. Tema 2016. aastal ilmunud debüütalbum “In My Room” osutus suureks hitiks nii jazziskeenes kui ka muusikamaailmas laiemalt. Stevie Wonderi laulu „You And I“ ja seriaali „Flinstones“ tunnusmuusika seadete eest võitis Jacob oma esimesed Grammy auhinnad. Järgnesid välja müüdud tuurid ja koostööd tuntud muusikutega, nagu näiteks Coldplay ja John Mayer. Tänaseks on Collier avaldanud neli sooloalbumit ja võitnud viis Grammy auhinda. 

 

Take 6 on Ameerikast pärit a cappella grupp, kes alustas oma tegevust 80ndatel. Nende muusika leiab inspiratsiooni nii jazzist kui ka gospelist. Nad on avaldanud 14 albumit, võitnud kümme Grammy auhinda ja teinud koostööd artistidega nagu Ray Charles, Whitney Houston, Stevie Wonder ja Quincy Jones, kui nimetada mõned. 

 

Kuna Take 6 on üks maailma parimaid vokaalansambleid ja Jacob Collieri kontsertidel pannakse tuhanded inimesed publikus koos harmooniaid laulma, on Tartu – linn, kus toimus esimene üle-eestiline laulupidu – Collieri ja Take 6 esinemiseks Eestis igati sümboolne paik. Laulukaare alune pannakse häältest helisema juba 18. juulil. 

 

Kontsert on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. 

 

Koosseis:  

Jacob Collier 

Claude McKnight 

Mark Kibble 

Joel Kibble 

Dave Thomas 

Alvin Chea 

Khristian Dentley 


Koduleht

Facebook

Instagram

Spotify

Lue lisää
Täispilet 66.50
Priority pilet 156.50

Priority pilet sisaldab:

  • Sissepääsu eraldi väravast
  • Sissepääsu laululava alal asuvasse Premium telki, kus on eraldi baar ja tualett NB! Telgist ei ole otsevaadet lavale.
  • Tervitusjooki
  • Kingitust

Lastele vanuses kuni 3a (k.a) sissepääs tasuta, soovituslik vanus 6+.Hinta:
66.50 € - 156.50 €
Täispilet 66.50
Priority pilet 156.50

Priority pilet sisaldab:

  • Sissepääsu eraldi väravast
  • Sissepääsu laululava alal asuvasse Premium telki, kus on eraldi baar ja tualett NB! Telgist ei ole otsevaadet lavale.
  • Tervitusjooki
  • Kingitust

Lastele vanuses kuni 3a (k.a) sissepääs tasuta, soovituslik vanus 6+.