Improteater IMPEERIUM kutsub:

TÖÖTUBA “Kuidas sünnib improlaul?” • TÖÖTUBA

P 28.04.2024 kell 11:00
 (Ankru 10, Tallinn)

Improteater IMPEERIUM töötuba:

Kuidas sünnib improlaul?


📍28. APRILL kell 11.00-15.00 Improteater IMPEERIUM teatrisaal (Põhjala tehas, Ankru 10, Tallinn)

🎭Juhendaja: MAARIUS PÄRN


TÖÖTOA SISU:

Töötoas teeme tutvust improlaulu imega, mis saab toimuma läbi lõbusate mängude, harjutuste ja lauluvormingute seeria, mis juhatavad meid spontaanse laulmise maailma. Kõik osalejad alustavad oma improlaulu teekonda turvalises ja toetavas keskkonnas. Kasuks tuleb huvi muusika ja laulmise vastu, aga põhiline on ikkagi soov ja tahe kaasa lüüa, areneda ning koos improlaulu loovust avastada.


JUHENDAJA:

Maarius Pärn on kutseline näitleja, koolitaja ning muusik-laulja-helilooja-laulusõnade-autor bändis Eneseimetlejate Klubi. Improteatri IMPEERIUM asutajaliige, kes lisaks IMPEERIUMile tegutseb vabakutselisena erinevates Eesti teatri-, tele- ja filmiprojektides.

Improvisatsiooniteatriga on ta tegelenud peaaegu 15 aastat. Sama kaua on ta õpetanud ja juhendanud nii tava- kui improteatrit nii täiskasvanutele kui noortele. Olnud improteatri õpetaja Viljandi Kultuuriakadeemias ja Lavakas, õpetanud improteatri kursuseid Von Glehni teatris, kus tema täiskasvanud gruppidest on välja kasvanud ka hetkel tegev improtrupp kIMPROose ning  juhendab lauluimpro truppi "Viisi 29".


Loe lähemalt juhendaja kohta IMPEERIUMi kodulehelt: https://improimpeerium.ee/imperaal/maarius-parn/


🎟️ Piletid Piletikeskusest.

     Kohtade arv piiratud!

     Osalus 50€***


✨ Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendus on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.


✨ Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik. 


Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

 

***

 

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!
Vaata lisa: improimpeerium.ee
Lue lisää

Tapahtuman aikataulu/kokoonpano

Töötuba kestab kokku 4 tundi koos vahepausiga. 
Ovet aukeavat klo 10:30


Eelmüük lõppenud