Rahvusvaheline turismimess Tourest 2023

09.02 - 11.02.2023
 (Pirita tee 28, Tallinn)

Rahvusvaheline turismimess Tourest 2023 toimub 9. – 11. veebruar 2023 Eesti Näituste Messikeskuses, Pirita tee 28, Tallinnas!

3 päeva ja 3 halli:

  • Global Village, kus leiab põnevaid välismaiseid sihtkohti ning kodumaised reisikorraldajad üllatavate messipakkumistega
  • Puhka Eestis hall, kus juba traditsiooniliselt on kohal piduehtes kõik Eesti maakonnad oma parimate turismitoodete ja -teenustega
  • Elamuste ja Maitste hall, kus saab nautida kohalikke kulinaarseid hõrgutisi ning soovi korral endale head-paremat ka koju kaasa osta.

Enam kui 200 eksponenti Eestist ja välismaalt
25 vabatahtlikku
26 000 külastust kolme päeva jooksul

Juba 30. korda toimuv rahvusvaheline turismimess Tourest on pakkunud Eesti inimestele reisilusti ja avastamisrõõmu alates aastast 1991. Tourestil saab tutvuda reisivõimalustega, saada olulist infot erinevate sihtkohtade kohta, soetada hea hinnaga messipakkumisi ning unistada julgelt erilistest reisidest. Touresti peakorraldaja on Eesti Turismi- ja Reisifirmade Liit.

Debüüdi teeb Tourestil eestimaine saun

Kuna 2023 on kuulutatud sauna-aastaks, siis leiab Tourestilt tänavu ka Saunatee, mis sisaldab kõikide Eesti maakondade saunainfot. Lisaks toimub messil erinevaid saunateemalisi mänge ja tegevusi.

Headus teeb elu huvitavaks

Selles on veendunud Lottemaa Leiutajateküla elanikud, kellel igaühel on omamoodi maailmavaade, temperament ja roll. Tourestil saab Lottemaa programmist osa nii reedel kui laupäeval. Etendused toimuvad Puhka Eesti hallis:

  • Reedel, 10.02.23 kell 17:00
  • Laupäeval, 11.02.23 kell 13:00, 15:00 ja 17:00

Rahvusvahelise turismimessi Tourest külastaja on uudishimulik ja rõõmsameelne, ümbritsevast ja endast hooliv, hästi korraldatud puhkust ja spontaansust täis seiklust armastav inimene, kes peab lugu ka heast Eesti toidust. Rahvusvahelisest turismimessist Tourest on aegade jooksul kujunenud reisiettevõtete jaoks Baltimaade kõige prominentsem turismimess ja messikülastajate jaoks oodatuim reisiostufestival.

Ootame sind osa saama reisisõprade aasta suursündmusest.

Puhkus algab siit! Seiklus algab siit!

Lue lisää

Eelmüük lõppenud