Chris Morrissey (USA) • Jazzkaar 2023

N 27.04.2023 kell 23:00
 (Telliskivi tänav 60a, Tallinn)

Jazziringkondades tuntud fenomenaalne bassist ja laulja-laulukirjutaja Chris Morrissey esitleb seekord  publikule oma kvarteti värsket loomingut. Oma intiimse ja isetadliku helikeelega kehastab ta seda, mida tähendab olla tänapäevane muusik.

 

New Yorgist pärit Chris Morrissey on oma märkimisväärse karjääri jooksul tuuritanud maailmas koosseisudega nagu Mark Guiliana Jazz Quartet & Beat Music (kellega ta esines ka Jazzkaarel), Jim Campilongo Trio, Dave King Trucking Company, Gretchen Parlato, Margaret Glaspy, Boy George jpt. Koos Sara Bareilles’ga avaldatud album “The Blessed Unrest” oli nomineeritud Grammyle kui aasta album 2013. Muusikalise juhina on ta pannud kokku live-bände ning arranžeerinud muusikat paljudele artistidele. Helilooja ja bändijuhina on Chris Morrissey avaldanud viis albumit, mis on kõik pälvinud rohkelt tunnustust. Jazzkaarel saab kuulda Morrisey loomingut tema viimastelt albumitelt.  

 

Chris Morrissey tegutseb regulaarselt külalisõppejõuna mainekas Manhattani jazziülikoolis The New School for Jazz and Contemporary Music. Ise peab ta vajalikuks enda kohta märkida, et on lõvi, onu, enamiku kasside ja mõnede koerte armastaja, newyorklane, minnesotalane, joogaharrastaja, veinisõber ja restoranikülastaja, kes teeb ja hindab nalja.

 

 

Koosseis:

Chris Morrissey – basskitarr, vokaal

Charlotte Greve – altsaksofon, vokaal

Marco Bolfelli – kitarr, vokaal

Bill Campbell – trummid

 

Lingid:

Koduleht

Facebook

Instagram

Spotify

YouTube

Pääsy pyörätuolilla: Jah
Lue lisää

Täishind 25 €, soodushind 18 €


Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!



Eelmüük lõppenud

Täishind 25 €, soodushind 18 €


Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!