Skene Katus Kunstile esitleb

Edward Albee "Kes kardab Virginia Woolfi?"

K 24.07.2024 kell 19:00
 (Õuna, Kaelase)

Alates 19. juunist saab Jaanihanso Siidrivabriku töökoja saalis näha ameerika näitekirjaniku Edward Albee draamat “Kes kardab Virginia Woolfi?”, milles keskealine abielupaar ühe öö jooksul oma suhteid klaarib, asjasse on segatud külalised, rohkelt alkoholi, sotsiaalset frustatsiooni, vaimset ja füüsilist vägivalda. Näidend kuulub vaieldamatult kümne kõige parema lavamaterjalide sekka, mis 20ndal sajandil kirjutatud, eelkõige pakub tekst suurt väljakutset näitlejale rolli loomiseks, nii mahu kui ka sisu poolest. 

Näidendi lavastab Andrus Vaarik, osades Martha - Carita Vaikjärv (Endla Teater) ja  Georg - Alo Kõrve (Tallinna Linnateater) ning Nick - Nils Mattias Steinberg (Endla Teater) ja Honey - Jane Napp. 

Lavastust mängitakse Jaanihanso Siidrivabriku töökoja saalis, kus kolmel eelneval suvel mängiti lavastust "Stseenid ühest abielust". Seekorden publikupaigutus on L-kujuline, publiku kohad on tõusuga tribüünil, esimesed read on tugitoolides, teised banketitoolid. Etendus on kolmes vaatuses kahe vaheajaga ja pikkus kokku koos vaheaegadega 3 tundi 55 minutit. Etendus ei sobi alla 16 vanustele.

Hilinejaid saali ei lubata!

Ikäraja: 16+
Pääsy pyörätuolilla: on
Lue lisää

Tapahtuman aikataulu/kokoonpano

Jaanihanso kohvikud on avatud alates 16.00, teatrisaali pääseb kell 18.45.

Jaanihanso pakub etendusega samal päeval, enne etendust, võimalust uudistada siidritootmist, pileti tuurile saad osta siit https://piletikeskus.ee/et/s/jaanihanso-tuurid
Muut tähän liittyvät tapahtumat

Loppuunmyyty
Hinta:
36.90 € - 67.25 €