MIBE Live

Eleryn Tiit - debüütalbumi "Vastassuunas" esitluskontsert

N 23.05.2024 kell 19:00
 (Paavli 7, Tallinn)

"Eleryn lööb laval särama. Tema silmadesse, naeratusse võib uppuda. See vokaal, mis temast välja tuleb, on nii võimas." 

Niimoodi kõneles Kanal 2 hittsaates "Tähtede täht" Eesti teatrilegend Mait Malmsten. 26. aprillil ilmus Eleryni debüütalbum "Vastassuunas" ning mai lõpus on võimalik esmakordselt nautida tema isiklikku loomingut Paavli kultuurivabriku laval. 

"Vastassuunas” sisaldab lugusid, mis on salvestatud Londonis, Stockholmis, Helsinkis ja Tallinnas, sh "Hällilaul” on jõudnud albumile otse Eleryni enda magamistoast ning "Laul on meist” sündis plaadifirma kontoris Telliskivi loomelinnakus.

 

Produtsentidena teevad albumil kaasa ansambli Night Tapes liige Sam Richards (UK), Erki Pärnoja, Aleksi Liski (Soome), Ludwig Westby (Rootsi), Eila Häggström (Rootsi), Samuel Mackegård (Rootsi) ning Frederik Küüts.

Elerynii sõnul on “Vastassuunas'' album, mis jääb alati meenutama üht ilusat tormilist armastust ning see on täielikult tema nägu: “Kogesin tundeid, mida ma ei olnud kunagi tundnud, niisiis veetsin palju aega klaveri taga neid kõiki emotsioone ja mõtteid välja kirjutades. See oli minu jaoks omaette teraapia. Ma fännan seda emotsionaalset ja ausat kogumikku, sest see on nii minu nägu.”

 

23. mail toob Eleryn oma muusika esmakordselt lavale Paavli kultuurivabrikus ning annab esimese soolokontserdi oma uue bändiga, mis astub üles koosseisus Kristjan Kallas (trummid), Mattias Tirmaste (bass) ja Siim Hendrik Saar (kitarr). Külalisesinejatena astuvad üles Jüri Pootsmann ja Andreas Poom. 


Lue lisää

Tapahtuman aikataulu/kokoonpano

Ovet aukeavat klo 19:00

Seuraa meitä


Eelmüük lõppenud