Project Pennar feat. James Copus (Eesti-UK) • Jazzkaar 2024

P 28.04.2024 kell 18:00
 (Telliskivi 60a, Tallinn)

Karl Madis Pennari sekstett ja James Copus esitlevad Jazzkaarel Pennari värske albumi „Journeys Abroad” muusikat, mis on inspireeritud autori seiklustest Euroopas ja õpingutest Hamburgis. See on mõtteline järg Pennari eelmisele albumile „Stories Untold”. Uue albumi stiililiselt mitmekülgset ja dünaamilist tervikut iseloomustavad haarav ja sügav gruuv, soul ja hip-hop, aga ka meloodiline ja karge põhjamaine puudutus.

 

Pennar on võitnud esikoha kompositsioonikonkursil Big Band Composition Contest for Baltic Young Composers ja pälvinud aastal 2020 Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia. Kitarristi ja heliloojana on ta end täiendanud Hamburgi Muusika- ja Teatriülikooli magistriõppes. Tema kompositsiooniõppejõududeks ja kitarrimentoriteks on oma ala absoluutsed tipud Wolf Kerschek, Vadim Neselovskyi, Lutz Krajenski, Teemu Viinikainen ja Kalle Kalima. 

Project Pennari erikülaline on New Yorgis resideeruv trompetist James Copus, kes on koos musitseerinud populaarsete jazz- ja soulmuusikutega nagu Jacob Collier, Jorja Smith ja Cory Wong. 

 

Koosseis:

Karl Madis Pennar - elektrikitarr
James Copus - trompet, fluegelhorn
Jason Hunter - trompet
Kristers Laurins - saksofon, flööt
Mathei Florea - klahvpillid
Robert Rebane - basskitarr
Karl-Juhan Laanesaar - trummid


Spotify
Facebook
Instagram
Youtube

Lue lisää

Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!
Muut tähän liittyvät tapahtumat

Hinta:
18.90 € - 35.90 €

Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!