EMTA KAASAEGSE ETENDUSKUNSTI RAHVUSVAHELINE MAGISTRIÕPPEKAVA ESITLEB

CPPM Manifestal24: ARGINE.MAAGIA. Katia Skylar + vestlus autoriga peale etendust • CPPM Manifestal'24: ARGINE.MAAGIA. Katia Skylar

T 04.06.2024 kell 19:00
 (Tallinn)

Autor-lavastaja KATIA SKYLAR (Soome/Venemaa)

Võitluskoreograafia konsultant KAIRE RUSS

Lavastus- ja kostüümikunstnik LINDA MAI KARI

Grimmikunstnik CARMEN KALATA (Austria)

Maalikunstnik SAM POE ULICZKI-PELTOLA (Soome/Ungari) 

Valguskunstnik ROMMI RUTTAS

Etendajad ELO JÄRV, JENNIFER BAGG (Austraalia), KATIA SKYLAR (Soome/Venemaa), DARJA GOLDBERG (Saksamaa), KAIRE RUSS, MAARJA KORSTINK, MARION SELGALL

Toetavad Eesti Kultuurkapital, Viimsi ARTIUM ja Soome Instituut Eestis (EL-i algatatud initsiatiivi pARTir NextGenerationEU raames)

 


Peale 4. juuni etendust toimub vestlus lavastuse autoriga. Vestlust modereerib Neeme Raud.

 

Sisenege radikaalsesse kuulamisse. Sukelduge sosinat täis saitidesse, linnade vaikseimate nurkade pidulikku kangasse. “Argine.Maagiline” kannab teid eksistentsi peenete nüansside tähistamisse, kutsub teid riietuma oma parimatesse pidurõivastesse ja olema valmis tervitama teis peituvat mängulist ja ülevat olemust. Alustagem iidsete vaimude ja salapära jälgedes linnarännakut peidetud paikades toimuvate kollektiivsete kogunemiste juurde. “Argine.Maagiline” seob ümbritseva ökosüsteemi raames etenduskunsti ja uurimistöö. See on midagi enamat kui etendus – see on kutse suhestuda meid ümbritseva ja meie sees oleva maagiaga – ühenduda, õppida tundma ja taasavastada. Koos ja üksi. 


Peatu. Hinga. Siin sünnibki maagia – mittetegemises

 Praktiline teave

Piletit ostes palume veenduda, et jagate oma kontaktandmeid (email ja telefoninumber), et saaksite etenduse asukohta jõudmiseks täielikud juhised. 


NB! Piletimüük lavastusele “Mundane.Magic” lõpeb 30. mail. 

Lue lisää

Salajane asukoht. Koha anname teada piletiostjale. 
Loppuunmyyty
Hinta:
12.90 € - 25.90 €

Salajane asukoht. Koha anname teada piletiostjale.