Tagasi

RHYTHM OF THE DANCE

T 08.10.2024 kell 19:00 Alexela Kontserdimaja
T 08.10.2024 kell 19:00 Alexela Kontserdimaja

RHYTHM OF THE DANCE

Legendaarne iiri tantsuetendus RHYTHM OF THE DANCE – vaid üks esinemine Tallinnas, mis toimub 8. oktoobril Alexela Kontserdimajas.


Keldi pärimusmuusika, folkelemendid ja kaasaegsed rütmid, legendaarne iiri stepptants, elav muusika ja solistide lummavad hääled – kõik see on muutnud RHYTHM OF THE DANCE'i esinemisi üheks populaarseimaks ja nõutuimaks maailmas. 

Artistidel on aastas üle 200 esinemise ning esinemispaikadeks eranditult parimad lavad, mis on alati välja müüdud. Publikut köidab tantsuliselt väljajoonistatud Iirimaa ajalugu, mis on täis erinevaid müüte, keskaegseid legende ja tänapäeva lugusid.

Rhythm оf the Dance – on süntees tantsust, muusikast, teatrist, improvisatsioonist, kaasaegsetest eriefektidest ja vapustavast lavavalgustusest, mis rabab oma mastaabis ja meisterlikkuses.


Tantsukollektiiv hoiab au sees ehtsate iiri tantsude traditsioone, jagades publikuga selle iidse rahva kultuuripärleid. Selles võib veenduda igaüks, kes külastab Rhythm of the Dance'i iiri tantsuetendust Tallinnas.


Te lihtsalt peate seda nägema!

Üritus toimub inglise keeles.