Euroopa Saunamaraton 2023

17.02 - 18.02.2023

Euroopa saunamaraton Otepääl on 17.-18. veebruarini toimuv lustlik orienteerumismäng saunade vahel, kus tuleb läbida etteantud ajal võimalikult palju kaardile märgitud saunakohti. Võistkond on neljaliikmeline, vajalik on auto ja autojuhi olemasolu.

Euroopa Saunamaraton Otepääl peaauhinnaks on kümblustünn Lemmik Mees OÜ poolt. Lisaks jagatakse välja hulgaliselt eriauhindu.

Nagu eelnevatel aastatelgi, valivad osalejad taas oma lemmiksauna ning saunaomanikud oma lemmikvõistkondi. Võistkondade registreerimine toimub Otepää Gümnaasiumi spordihoones kell 8.30 – 11.30 Finiš on sealsamas, finš on avatud kella 18.00-ni. Spordihoones saab riideid vahetada, kosutusena nautida traditsioonilist kuuma suppi ning jagada muljeid maratonist.

XII Euroopa Saunamaratoni Otepääl korraldavad: Otepää vald, Tõrva vald, Otepää Kultuurikeskused, saunaomanikud koos oma toimkonnaga, vabatahtlikud. Saunamaratoni koostööpartneriteks on talveraadio Sky Plus, Tõrva Veemõnula, Kanal 2-e Reporter, Aasta Auto - Škoda esindus Tartus, EstonianSaunas.com

Loe veel
Välja müüdud
Jaga teistega:
Hind sisaldab tehingutasu 2.85 €/pilet