Ramuel Tafenau Quartet • Jazzkaar 2023

K 26.04.2023 | 19:45
 (Telliskivi 60a, Tallinn)

Silmapaistvatest Eesti uue generatsiooni muusikutest koosnev Ramuel Tafenau Quartet viib kontserdikülastajad rännakule põnevatele helimaastikele, mis võluvad skandinaavialiku õrnuse, meeldejäävate meloodiate kui ka energiast pakatavate rütmidega. Bändiliidri Ramuel Tafenau varasemate originaallugude kõrval saab kontserdil kuulda ka tema ning teiste ansambliliikmete verivärsket loomingut. Koos heliloojast trummariga musitseerivad Artis Boriss klahvpillidel, Kristen Kütner kitarril ning Janno Trump basskitarril.


Ramuel Tafenau Quartet tuli kokku 2021. aasta kevadel, mil valmistati ette kava Ramueli magistrieksamiks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Bändiliikmete omavaheline lavaline keemia ja väga positiivne tagasiside inspireeris koosseisule kirjutama uusi lugusid ning neliku muusikaline rännak jätkus. Lühikese tegevusaja jooksul on kvartett andnud edukaid kontserte nii Eestis kui ka välismaal – My Unique jazzfestivalil Berliinis ning 2022. aasta suvel valis hinnatud Rootsi tromboonimängija Nils Landgren kvarteti maineka Saksamaa jazzfestivali JazzBaltica põhiprogrammi.


Ramuel Tafenau on noorema põlvkonna säravamaid trummareid, ta on koostööd teinud pop- ja jazzmuusikutega nii Eestist kui ka välismaalt. Ta on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ning magistriõpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Tanel Rubeni ja Kristjan Randalu käe all. Lisaks on Ramuel projektijuht suviti toimuval Haapsalu jazzfestivalil TAFF:fest. Detsembris 2019 nägi ilmavalgust Tafenau originaalloominguga debüütalbum „Gather Around“ kvintetile, mis pälvis rohkelt positiivset tagasisidet nii kriitikutelt kui ka publikult.

 

Koosseis:

Artis Boriss – klahvpillid

Kristen Kütner – kitarr

Janno Trump – basskitarr

Ramuel Tafenau – trummid


Facebook

Instagram

Spotify

Ratastooliga ligipääsetavus: Jah
Loe veel

Täishind 18 €, soodushind 13 €

Alates 1.04.2023 täishind 23 €, soodushind 15 €


Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!

Seotud valikud

Hind:
13.90 € - 35.90 €
Hind sisaldab tehingutasu 0.90 €/pilet

Täishind 18 €, soodushind 13 €

Alates 1.04.2023 täishind 23 €, soodushind 15 €


Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!