Showlane esitleb

South of Savoy @ Mulks / Viljandi debüüt

R 24.03.2023 | 23:00
 (Tartu 7c, Viljandi)

South of Savoy teeb oma Viljandi debüüdi õdusa atmosfääriga Mulksus! 🍷 Kohale võib tulla ükskõik kust, sealhulgas ka Pärimusmuusika Aida sünnipäevalt, sest muusikat mängime teile u. alates 23:00 ja öisete hilistundideni välja!

Kutsume teid vinoteeki nautima suurepärast muusikat, hoolikalt valitud veini ja itaalia suupisteid, lisaks on valikus enam kui 200 erinevat käsitööõlut. Virtuoosne pillimäng, võimekas solist ja kirglik energia pakub naudingut igale muusikagurmaanile ja tantsusõbrale.


South of Savoy on bluusi ja souli bänd, mille juured algavad korraga nii Soomest kui Eestist ning ulatuvad oma muusikaga Ameerika lõunaosariikideni välja. Kingi keerutav rock'n'roll, päikest kiirgav kantri, hinge riivav blues ja vaimulik gospel - need on nähtused, mida South of Savoy kombineerib enda muusikalisse repertuaari. Pakkudes täispikka omaloomingu kava, mängib bänd laval ka oma lemmikuid eelmise sajandi kuldajastust ning modernsest bluusimaailmast.


SOUTH OF SAVOY:

Krista Tiitinen – vokaal

August Skjoldby – kitarr ja slide

Oskar Malleus – kitarr ja vokaal

Jaan Jaanson – bass

Jeremia Kangas – trummid


Bändi toetamiseks on viie-eurosed piletid müügil nii Piletikeskuses kui ka koha peal.


South of Savoy on avaldanud debüütsingli People Talk ning on hetkel salvestamas uut originaalloomingut. Kuula debüütsinglit siit 👉 PEOPLE TALK


Kohtume 24. märtsil Viljandi südalinnas, aadressil Tartu tänav 7c!

Loe veel

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 17:00

Jälgi meid


Hind:
5.90 €
Hind sisaldab tehingutasu 0.90 €/pilet